Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 101

Wątek: Coaching

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    100$ sent, gl.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    to ja mam propozycję dla ciebie :
    nazbieraj 50$ i będziesz mógł popatrzeć jak ja gram przez godzinę + zadać pytania, a przy większej ilości godzin dostaniesz zniżkę
    Proszę mi pokazać wyniki i może zastanowię się czy warto przepierdalać 50$ za godzinę od jakiegoś przeciętnego gracza, czy może uzbierać 10$ i w godzinę zrobić 50$.

    Rozumiem, że pan PRO pragnie być zabawny, idt., tym samym próbując mi uświadomić, iż niewiele osób zgodzi się na taki układ oraz, że w życiu nie ma nic za darmo. Co więcej, większość z tych osób ma totalnie w dupie jakiegoś małego chłopca z serem na jajkach, który prawdopodobnie nie odróżnia waleta od króla. Jednakże większość z tych osób potrafi uszanować tego młodzika, jego chore ambicje oraz jego chore propozycje, poprzez zwyczajne milczenie. Za co szczerze dziękuję.

    Mimo wszystko dziękuję panu za dzielenie się opinią i prawdami życiowymi

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez nosferatu997 Zobacz posta
    LOL.

    Poproś rodziców, jeśli Ci pozwolą to przeleją te $5 na nową zabawkę... niebezpieczną zabawkę.
    Widać, że umiejętność czytania ze zrozumieniem powoli zanika

    Jak już powiedziałem, nie zależy mi nawet zbytnio na pieniądzach. Chcę szlifować swoje umiejętności. Naukę tabelek mam już niby za sobą. Jednakże ja potrzebuję pewnego bodźca, który zmusi mnie do dalszej nauki. Mając trenera, który wytykałby mi błędy, omawiał ze mną strategie itp., posiadłbym dużo bardziej wartościową wiedzę oraz uczyłbym się znacznie wydajniej. Nie da się wyuczyć każdego zagrania z tabelki. (w sumie to tak jakby mając rolla 100k grać na NL2)

  4. #14
    freerolle też dla ludzi

    Ostatnio edytowane przez Delicious4Me ; 27-03-2010 o 17:47 Powód: http://img683.imageshack.us/img683/2629/biling.jpg

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez Zaki Zobacz posta
    Widać, że umiejętność czytania ze zrozumieniem powoli zanika

    Jak już powiedziałem, nie zależy mi nawet zbytnio na pieniądzach. Chcę szlifować swoje umiejętności. Naukę tabelek mam już niby za sobą. Jednakże ja potrzebuję pewnego bodźca, który zmusi mnie do dalszej nauki. Mając trenera, który wytykałby mi błędy, omawiał ze mną strategie itp., posiadłbym dużo bardziej wartościową wiedzę oraz uczyłbym się znacznie wydajniej. Nie da się wyuczyć każdego zagrania z tabelki. (w sumie to tak jakby mając rolla 100k grać na NL2)
    Tak na poważnie, nie znajdziesz chętnego ktory bezinteresownie zainwestuje swoj czas i pieniądze w niepewny interes. Umowy typu staking/coaching są dość popularne ale staker musi spełniac kilka warunków. Między innymi:
    - wiarygodność - jeżeli ktoś nie zna Ciebie nie poświęci swojego czasu i pieniędzy.
    - dochodowość - musisz mieć ROI powyżej 0 na dużej próbce tak aby było jakieś światełko w tunelu że inwestycja się opłaci.

    Odnośnie samego coachingu - stawki oscylują wokół $/h coacha, czyli musisz przygotować koło $75-$150.
    Na poziomie na którym jesteś coaching nie bardzo ma sens. Forum + filmiki + jakaś książka i powinieneś sobie dać radę na niskich stawkach.
    Jak nie masz kasy na pierwszą wpłatę to graj freerolle. Ja tak nie robiłem i wydaje mi się to ciężką drogą do budowy rolla, ale jeżeli jesteś wystarczająco zmotywowany to dasz sobie radę.

    No ale oczywiście najpierw musisz znaleźć kogoś na kogo otworzysz konto bo jak pisałeś masz 16 lat czyli jeszcze trochę brakuje do tego żeby było ono na Ciebie.

    Powodzenia

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Jeśli zależy ci na rozwoju, to najlepiej z micro stawkami poradzić sobie samemu. Jak widac w dziale dla początkujących(a więc tym w którym powinieneś pisać) jest oferta szkolenia dla graczy do nl25 (pewnie poniżej nl10 nie bedzie nikogo). Kwestie strategii nie są ci potrzebne. Mniej więcej ogranicza sie ona do betowania z reką. Niektóre rzeczy musisz sam zrozumieć(EV, long run, swingi ...) i nie jest ci potrzebny coach, tylko gra. Otwórz konto, dostaniesz free $ i zacznij sie rozwijać. W zasadzie to jest okres kiedy masz dużą frajde z gry. Zrobisz jakieś pieniądze wejdz wyzej i jak zatrzymasz sie na jakimś limicie to możesz szukac szkoleń. Jeśli jak sam piszesz radzisz sobiena na jakichś tam sng, ale nie masz bankrollu to kto niby ma cie szkolić i po co? Podstawą jest bankroll managment, na który u ciebie nie ma szans.Koniec tematu. Odrób pierwszą lekcje, bez tego nie ma chyba o czym mówić.

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Jeśli zależy ci na rozwoju, to najlepiej z micro stawkami poradzić sobie samemu. Jak widac w dziale dla początkujących(a więc tym w którym powinieneś pisać) jest oferta szkolenia dla graczy do nl25 (pewnie poniżej nl10 nie bedzie nikogo). Kwestie strategii nie są ci potrzebne. Mniej więcej ogranicza sie ona do betowania z reką. Niektóre rzeczy musisz sam zrozumieć(EV, long run, swingi ...) i nie jest ci potrzebny coach, tylko gra. Otwórz konto, dostaniesz free $ i zacznij sie rozwijać. W zasadzie to jest okres kiedy masz dużą frajde z gry. Zrobisz jakieś pieniądze wejdz wyzej i jak zatrzymasz sie na jakimś limicie to możesz szukac szkoleń. Jeśli jak sam piszesz radzisz sobiena na jakichś tam sng, ale nie masz bankrollu to kto niby ma cie szkolić i po co? Podstawą jest bankroll managment, na który u ciebie nie ma szans.Koniec tematu. Odrób pierwszą lekcje, bez tego nie ma chyba o czym mówić.

    Dobrze, a zna pan może room, w którym zezwalają grać freerolle niepełnoletnim? Najlepiej jeśli pokrywało się to z możliwością grania na stołach NL0.50$?

    Wiem jakie ręce grać z jakich pozycji, kiedy zrzucać, ile podbijać, czym jest EV, BM, swingi(swoją drogą jak wyrabiałem koledze te pkt na Titanie to po 2 dniach z 25$ zrobiłem prawie 70$ , a tuż potem downsing do 35$ na sackoutach :/), longrun itp.

    Widzi pan... Pan, jak i zapewne większość uczestników forum zaczęło swoją przygodę z Pokerem długo będąc po ukończeniu 18 lat. Ja poznałem tą grę jakiś... rok temu. Może ciut więcej (jak mi się przypomina, kiedy wielką nowością było wprowadzenie czegoś takiego jak blindy, to aż mi się łezka w oku kręci ^^). Pragnę się dalej rozwijać, ale mam podcięte skrzydła. Dlatego szukam pomocy

    Myślę, że taki coaching byłby ciekawym rozwiązaniem dla obu stron. Próba czegoś nowego. W sumie to tak jak uczyć grać syna (mój tatuś nie gra w pokera :'(). Cały zysk wasz.

    A nie chciałem zamieszczać tego tematu w dziale dla nowicjuszy, ponieważ niejaką wiedzę już mam i zapewne posiadam spory edge nad osobami typu: http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...os-pomoze.html

    Co więcej ten dział przegląda znacznie więcej osób

  8. #18
    bierzesz dowod osobisty taty, robisz 2 zdjecia, zapisujesz sie na room z no-deposit, dostajesz 50$, szlifujesz skill, eot

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    po 1 naucz sie pisac bez bledow

    po 2 poker nie jest dla dzieci
    nie dla dzieci? ja zaczynalem w wieku 14 lat i majac 15 lat wygralem turniej za first place 11.000$ i ciagle ide w gore. pozdrawiam doroslych...

  10. #20
    zaki w sumie to.. ja w Ciebie zainwestuje. 19223904 moje gg.