Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 201
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    114
    Pimpas, ale wez pod uwage, ze takim podejsciem to tylko odtraszasz potencjalnych nowych graczy
    A chyba nie jest dla Ciebie problemem ograc kogos, kto nie zna zasad pokera ( a wpisowe i tak zaplacil), bardziej chodzi o to, ze jesli komus sie mowi 3 razy jakie sa nominaly blindow to juz czwarty raz nie powinno mu sie mowic bo powinien zalapac, jesli nie to wtedy denerwuje juz innych graczy i to samo sie tyczy z innymi zasadami
    pozdro

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    138
    Cytat Zamieszczone przez korczi Zobacz posta
    Wystarczy jak ludzie nie beda swirowac podczas trwania turnieju i dawac blindy odpowiednimi nominalami a nie 150 po 5 i jeszcze tlumaczyc ze kurwa moga
    Postanowilem wrzucic cos od siebie, bo widze ze kolege bola te "drobne" do dzis... A wiec:
    Po dogłębnym przeczytaniu regulaminu, nadal twierdze ze jednak moge, jak to kolega nazwal, "swirowac" i placic jak chce, poniewaz regulamin tego nie zakazuje. Nalezy rozróżniac slowa, "moge" i "powinienem". Aczkolwiek przyznam szczerze, ze gdybym wiedzial, iz dla niektorych jest to problem, ktory wzbudza takie emocje z pewnoscia bym tak nie postąpił. Uwierz mi, nie zrobilem tego po to zeby kogos wkurzyc... I pewnie mozna by mi zarzucic ze postapilem wbrew ppkt. a regulaminu odnosnie obowiazkow, praw oraz zasad tzn.:
    a) Każdy zawodnik biorący udział w turnieju ma obowiązek przestrzegania niniejszego regulaminu, zasad fair play oraz ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej.
    Ale z reka na sercu pisze, ze nie wiedzialem, ze dawanie malych nominalow przy duzych blindach nalezy do braku kultury osobistej, stad takie moje nieswiadome posuniecie.
    Uwazam tez, ze nalezy zaczac od zwrócenia uwagi, a nie od podnoszenia glosu (ppkt a ...). Mowiles cos ze 3 razy juz zwracales uwage, tylko nie wziales pod uwage, ze ja tego moglem nie slyszec...

    za moje nieswiadome zachowanie, przez ktore turniej trwal dluzej, obiecuje ze doloze wszelkich staran, aby sie to nie powtorzylo..
    Ale kto jest bez grzechu...... Wystarczy popatrzec na kilka pkt regulaminu...
    f) Zakazuje się oglądania kart innych zawodników biorących udział w partii.,
    g) Celowe pokazanie swoich kart lub karty w trakcie rozgrywki będzie uznane jako pas.,
    o) Nie wolno podnosić, ani dotykać kart w trakcie ich rozdawania. Karty można podnieść dopiero po rozdaniu ich dla wszystkich zawodników...




    Pozdrawiam

  3. #13
    Nie bardzo rozumim czy ktorykolwiek z tych zasad ja zlamalem przy stole??
    A odnosnie zwrocenia uwagi to nie rozumiem jak mogles nie słyszec, przeciez robilem to 3-krotnie pod rzad, gdzies Ty był jak zwracałem uwage. Pozatym przeprosilem jak dobrze pamietam zaraz po fakcie mowiac ze nie potrzebnie wyladowałem emocje ale sie nazbierało, miedzy innymi dlatego zagralem tak jak zagralem ostatnie rozdanie z Jackiem, bo juz mialem takie cisnienie ze jeszcze 1 akcja i bym nie wytrzymal. A odnosnie Twojego zachowania, jesli zrobiles to nieswiadomie to przeprosiny jak najbardziej słuszne, ale 2 sprawa co Ty robiles przez 4 rozdania z rzedu, skoro o tym nie wiedziales przeciez siedziales obok mnie!!!

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    138
    Akurat nie do Ciebie "pilem" piszac o tych zasadach.
    Na pytanie drugie odpowiedziales sobie sam w pozniejszej tresci
    A co do tego czy slyszalem czy nie to juz sie wypowiedzialem. Wiesz, to akurat nie jest obowiazek, słuchac kogos kto siedzi obok. Tak mi sie przynajmniej wydaje biorac pod uwage, ze niektorzy sluchaja muzyki podczas gry.
    Wiesz, mi nie chodzi o to zeby sie sprzeczac. Ja probuje tylko dac Ci do zrozumienia, ze zwracajac mi uwage o niekulturalne zachowanie przy stole, sam sie tak zachowales. Ale ja nie czuje sie obrazony ani nic takiego. Spoczko. Poniosło Cie, bywa... Gdybys mnie znal lepiej, wiedzial bys, ze jestem rygorystyczny jesli chodzi o przestrzeganie zasad i regulaminu i ze nie jestem zlosliwy...
    Spokojnej nocki

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Wyniki III turnieju (15.04.2010)

    1 Pimpas 100,00
    2 Zalef 88,46
    3 Kresk 80,92
    4 Mario 74,38
    5 Misiek 70,83
    6 Kiza 67,29
    7 Pepis 63,75
    8 Eryk 60,21
    9 Windu 56,67
    10 Jaro 53,13
    11 Żyła 49,58
    12 Xemi 46,04
    13 Sebo 42,50
    14 J7 38,96
    15 Giani 35,42
    16 Roman 31,88
    17 Kamil 28,33
    18 Jacek 24,79
    19 Dudek 21,25
    20 Baca 17,71
    21 Sysy 14,17
    22 Cycku 10,63
    23 Dawid 7,08
    24 Bartek 3,54

    Klasyfikacja generalna po trzech turniejach

    1 Kiza 231,77
    2 Eryk 224,08
    3 Pimpas 195,90
    4 Mario 195,14
    5 Sebo 194,04
    6 Jacek 172,39
    7 Pepis 167,63
    8 Żyła 161,08
    9 Bartek 159,55
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    10 Misiek 147,04
    11 Giani 145,51
    12 Windu 145,42
    13 Kresk 120,78
    14 Borciu 105,94
    15 Cycku 98,80
    16 Jaro 90,18
    17 J7 88,79
    18 Zalef 88,46
    19 Xemi 87,07
    20 Dawid 85,87
    21 Luidżi 77,38
    22 Baca 73,28
    23 Muppet 71,40
    24 Yogi 69,64
    25 Zielarz 58,62
    26 Jeremy 40,80
    27 Kamil 38,53
    28 Roman 31,88
    29 Sos 29,31
    30 Dudek 21,25
    31 Paweł 20,52
    32 Tajski 18,52
    33 Bandżi 17,00
    34 Krzychu 14,66
    35 Sysy 14,17
    36 Sowa 8,79
    37 Maraton 3,40
    38 Mróz 2,93

    Pula ligowa: 590

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Chciałem wszystkim zwrócic uwagę, że nastapiła BARDZO ISTOTNA ZMIANA REGULAMINU. Otóż od przyszłego czwartku wszystkie osoby, które będą zapisywać się później niż o godzinie 18.30 dostaną stack początkowy pomniejszony o 25% (450 zamiast 600). Spowodowane jest to faktem takim, iż nie mogę zacząć losowania na czas bo mi się jeszcze z 10 osób po 18.30 zapisze, a jak już wylosujemy i są np 3 stoły i jest 18.55 to za chwilę przyjdą jeszcze z 3 osoby i robi się pętla. Przy czym co mądrzejsze głowy (najczęściej te co przyszły o 18.45) wołają wtedy do mnie "Ej Pepis, no to grajmy w końcu bo już jest siódma

  7. #17
    TAk patrze na ponizszy post i juz jak pewno wiekszosc z nas nie moge sie doczekac nastepnego tak refleksyjnego i glebokiego i myslcie co chcecie ,ale wg mnie ta krótka tresciwa wypowiedz najlepiej podsumowuje dotychczasowe 12 sezonow a jednoczesnie mozna w niej znalezc nadzieje na lepsze jutro dla tarnowskiego pokera i najwiekszym zaszczytem byloby dla mnie gdyby autor przyjal to zaproszenie ode mnie z pokerzysty "Also send a friend request to kiza" ,bo na nk nawet nie smiem prosic No i rzecz jasna na przyszlym spotkaniu czwartkowym stawiam piwo za tyle pieknych mysli ujetych w tak niewielkim kawalku tekstu.
    Ps
    Tylko prosze nie usuwaj ,nie edytuj ,daj szanse innym przeczytac. Choc ja juz skopiowalem sobie i jesli Kiza przypadkiem usunalby a ktos chcialby przeczytac to pisac na priva
    Ps2
    Dzieki wczoraj za gre
    Na poprawe humoru
    http://www.joemonster.org/filmy/1610...s_rozchodniak_
    Ostatnio edytowane przez żyła ; 18-04-2010 o 11:59

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6
    .
    Ostatnio edytowane przez kiza ; 16-04-2010 o 19:59

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    6
    Droga Żyło, postanowiłem spełnić Twoje pragnienie i zaszczycić Cie przyjeciem zaproszenia do znajomych, na NK jak chcesz to mozesz spróbować szczęścia moge mieć lepszy dzien i też przyjąć Ciesze sie że masz tak bujną wyobraźnie i ze zwykłej kropki potrafisz stworzyć kawałek pięknej historii Tarnowskiego Pokera. Widać masz dusze artysty, powinieneś iść w tym kierunku. Co do piwa to dziekuje za propozycje, niestety alkohol rzadko piję ( Red Bull bylby dla mnie lepsza opcja ) , jednocześnie cieszy mnie fakt iz moj kawalek tekstu przypadl Ci do gustu. Postu nie bede oczywiscie usuwal, nie moglbym zabrac Ci takiego szczescia bo najwidoczniej to jest punkt przewodni w Twoim zyciu.

    Do Zobaczenia w Czwartek
    Pozdrawiam Serdecznie
    Ps.
    co do tamtego postu, zostal edytowany poniewaz informacja w nim zawarta ulegla przedawnieniu.

  10. #20
    Pozwole sobie napisać liste 100 najlepszych pokerzystów w tarnowie, którą stworzyłem na zasadadzie wyników turniejowych , wygranych pieniędzy na stolikach cash.
    liste otwiera
    1 - Kiza - ten młody człowiek jest inpiracją i przykładem dla wielu młodych pokerzystów, co prawda jego początki w TLP a juz jest liderem.
    2 - Jacek - czyli doświadczenie, obycie, ogranie. Nie zawsze umiejętności wystarczą żeby wygrywać, doświadczenie i czucie karty okazuje sie być złotą receptą na tarnowskich Tytanów. Świetne wyniki w turniejach i dochodowa gra cashowa. Atuten tego gracza jest odwaga i spryt w dobieraniu do koloru
    3 - Jaro - prawdziwy postrach gier cashowych. Jest tak dobry że prawie w każdym rozdaniu ma premium hand. Atutem tego zawodników jest czytanie przeciwnków i wyważone blefy.
    4 - Jogi - Coach roku !!! Jeden z trenerów Jacka mimo iż nie wykazuje się ostatnio w bezpośredniej grze jego wskazówki i świetny coaching pozwalaja zostać mu w ścisłej czołówce
    5 - Baca -ten nie tuzinkowy zabawny człowiek, swoją charyzmą i zabawnymi tekstami wbija się do czołówki mimo że jego ALLiny nie robią juz wrażenia
    .
    .
    listę zamykają:
    98 - Pepis
    99 - Pająk
    100 - Culfoon
    Pełną liste można zobaczyć w następnym numerze Card Player