Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Cash

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Zakładam ten temat, bo ciągle poszukuję jakichś rozsądnych gier stolikowych.

    Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś regularnymi, cotygodniowymi spotkaniami niech da znać...

    Chyba ze gdzieś grywacie, ale nawet przy okazji turniejów trudno o jakąś fajnie obsadzoną, dłuższą rozgrywkę...

    Jest gdzie grać (AiC), można z powodzeniem bawić się od 0,5/1 do 2/5.

    Chyba że wszyscy tak nagle pokochali rozgrywki turniejowe, tylko i wyłącznie, bo kiedyś przecież grywaliśmy sporo.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dziś, jutro, jakieś 0,5/1 ? PLO+NLHE?
    Chillout na jutro jest chętny z tego co wiem.

    Może być nawet 0,5/0,5 - tylko żeby się chętni na grę znaleźli.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 27-03-2010 o 08:54

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    KATOWICE
    Posty
    53
    Cytat Zamieszczone przez AllInClub Zobacz posta
    Chyba ze gdzieś grywacie, ale nawet przy okazji turniejów trudno o jakąś fajnie obsadzoną, dłuższą rozgrywkę...
    Śmiało można powiedzieć, że wraca środowy cach przy okazji ligi EPG. Nie ma jeszcze waiting list ale gramy po około 6 osób, zaczynamy jak odpadną pierwsze chętne osoby (jak się Gorzki postara to ok 20, kończymy pomiędzy 1 a 2, po skończeniu turnieju. Gramy Holdem/Omaha high SB/BB 1/1 min. 50 max 200, ale jak będą chętni wyżej, to myślę że też da radę. Zresztą i na 1/1 pule ostatnio zdarzają się over 1k
    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Ja chętnie zagram dziś.. Więc potrzeba jeszcze 2-3 osób, jeśli Anoxic i Chillout chcą grać.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Niedziela to taki trochę dzień do dupy jeśli chodzi o pokera pewnie chętnych nie będzie.
    Może jakiś stały termin? Tyle że w związku z zagęszczeniem lig pokerowych ciężko będzie o jakiś kompromisowy termin...
    Środa odpada - EPG.

    Ja w sumie nie gram w żadnej lidze więc mi pasują różne terminy.

    Umówimy się na jakiś dzień w tygodniu? Wtorek, poniedziałek? Czwartek?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 28-03-2010 o 13:12

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    dzisiaj gramy casha w tychach 1/2 holdem i 1/1 omaha .. gra bedzie trwala od 18-30 do pozna chetnych zapraszamy

    wiecej info
    nr. 506352735

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    21
    Czesc
    Mogłbym dowiedzieć sie na jakiej ulicy znajduje sie ten club?

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    W trakcie trwania dzisiejszego turnieju MASTERS KATOWICKIEJ LIGI CENTRUM będzie możliwość rozegrania CASH GAME'u (rake 5 od osoby). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do restauracji "FIRMA" w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 1 od godziny 19.00. Więcej inforamcji na www.katowickaligacentrum.cba.pl

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    podczas wczorajszego mastersa miala miejsce rozsadna gra stolikowa
    bylo bardzo funiasto i oczekujemy powtorki
    moze w poniedzialek w trakcie dlp?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    no to co z tą RGS dzis? AIC? firma? falcon? somewhere else? ja wstepnie chetny na +- 21:00