Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Mam dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników turniejów z wpisowym 0$, czyli popularnych freerolli. W każdą niedzielę o godzinie 20:00 będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności na naszej platformie. Jest to oczywiście oferta skierowana do graczy dopiero stawiających pierwsze pokerowe kroki. Dla graczy bardziej zaawansowanych dostępne są wyścigi i turnieje z wyższym wpisowym.

    Pula w każdym turnieju wyniesie 100$ z bardzo realną opcją na 200$. Zwycięzca każdego turnieju niedzielnego otrzyma dodatkowo upominek od HeyPoker. W tym miesiącu jest to kultowy już iPod shuffle o pojemności 4GB. Turniej znajdziecie w lobby pod nazwą HeyPoker Sunday Freeroll. Aby uniknąć graczy na tzw. sit oucie rejestracja zostanie otwarta na kilka godzin przed rozpoczęciem turnieju.

    Powodzenia przy stolikach.

    Jeśli nie masz jeszcze konta na HeyPoker zajrzyj koniecznie do tego tematu: http://forum.pokerzysta.pl/freerolle...-startowy.html

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zaktualizowałem nazwę tego wątku, by nie zakładać nowego. Jestem bowiem zobowiązany tą informację wszystkim miłośnikom turniejów freeroll.

    Dzisiaj o o godzinie 19:00 odbędzie się na naszej platformie turniej z pulą dodaną 100$, przeznaczony dla naszych fanów w popularnym serwisie społecznościowym

    hasło do turnieju zostanie opublikowane ok godziny 16:00 na naszym oficjalnym profilu.

    /Marcin

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nasz propozycja na niedzielę (oprócz satelit do Hey Series of Poker) to:

    Sunday Freeroll

    start: 20:00
    pula : 200$

    Zwycięzca otrzyma ponadto bluzę heypoker. Zapraszamy do udziału