Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    "You have a chance to get an instant 50% deposit bonus (max 25e) at 24hPoker.
    There's no wagering requirement of the deposit bonus and you'll receive it by using this code: XXXXXXXXXXX when you make the deposit.
    This offer is valid only to 31st March 2010, and it is bound to your player account. "

    Dostal ktos ? To znaczy ze wplacam 50e i mam na koncie 75e ? Czy moze te 25 jest jako bonus i trzeba punkty zbierac, w dodatku na drugi dzien przyszedl drugi kod

  2. Pytałem sie bezpośrednio w 24hpoker - odpowiedz brzmi : To jest bonus tylko dla wyselekcjonowanych graczy , bez żadnych dodatkowych wymagań

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ok dzieki tylko widzisz od reki 25e na koncie glownym ??

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Pierwszy raz spotkałem się z tak dziwnym bonusem, ale sprawdziłem to i potwierdzam Nie ma żadnych haczyków - wpłacasz 50E i dostajesz natychmiast 25E dodatkowo. Zaraz po tym jak otrzymałem wypłaciłem całość i nie było żadnego problemu.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ale doszła Ci juz kasa? czy tylko zleciles wyplate

  6. Apeluje do was , nie wypłacajcie od razu , potrzymajcie kase chociaz kilka dni , zagrajcie jedna ręke chociaz , bo za chwile bedzie to kolejny room ktory omija polakow oferujac takie promocje.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Oskarek89: doszła, mam ją, wszystko jest ok

    Orangefish: myślisz że inni tak nie robią? Miałem zamiar zagrać jedną rękę, tak żeby w razie sprawdzania pojawiło im się cokolwiek, ale zlałem to Stwierdziłem, że skoro dali raz kasę za friko, to dadzą znowu. Dlaczego mieliby teraz dać, a później już nie? Jak już pisałem pierwszy raz spotkałem się z taką promocją i aż nie mogłem w nią uwierzyć. O jakich roomach, które ominęły Polaków piszesz?

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    wlasnie dlatego to jest dla mnie dziwne ze dostaje instant bonus dwa razy po 25e bo dostalem dwa kody i wedlug supportu moge uzyc obu a pytajac o wyrobienie VIP punktow otrzymalem odpowiedz "his bonus have no wagering requirements. You can use both codes." dziwne!!

  9. Moze chodzi o to zebysmy o nich pisali i to im wystarczy hehe

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    dawno albo nigdy nie spotkalem sie z takim bonusem i dlatego zaciekawil mnie co z nim jest nie tak, ale wplace zobacze co z tego bedzie, oczywiscie troche pogram dawno nie gralem na b2b