Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Sklep PS.

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Witam. Wie ktoś może jak często w sklepie PokerStars uzupełniane są "zapasy"? Chce sobie zamówić bluze ale non stop jest niedostępna. Z góry dziękuję za informacje i życzę powodzenia na stołach

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ja bym się chciał zapytać, nie zakładając oddzielnego wątku, czy ktoś wie kiedy pojawią się jakieś zmiany w asortymencie (chodzi mi głównie o elektronikę) albo do kogo kierować pytanie o pojawienie się nowości w sklepie.

  3. #3
    Tego typu pytania proszę przesyłać bezpośrednio do suportu.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A ile idą zamówienia ze sklepiku PS do Polski? Przed świętami nie ma szans żeby coś otrzymać?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    a nie lepiej jest wziasc bonus w gotowce i samemu cos kupic, nie wychodzi taniej ?

    taki laptop Sony koszt 85000 punktow to zamieniajac na gotowke 944$ x2.9pln daje 2700pln za te kase kupujemy laptopa w Polsce z dwuletnia gwarancja etc a z przesylka to roznie moze byc moze dotrzec z... rozwalona matryca !
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 08-12-2010 o 20:04

  6. #6
    no tam sie "oplaca" kupowac tylko jakies ciuszki czy inne maskotki za jakies drobne punkty nic powaznego napewno sie nie oplaca, bo zwykle za koszt tych fpp mozesz kupic taki sam przedmiot tyle ze 50% lepszy/wydajniejszy/wiekszy itp

    a przesylki idace z UK DHLem to kwestia tygodnia albo i mniej, wiec nie ma tragedii

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja tam chcę właśnie kupić jakiś ciuszek, ewentualnie coś "scustomizowanego" z nickiem.

    Oni to standardowo wysyłają z UK DHL-em? Myślałem, że wszystko ze Stanów leci.

    Kuerten, o jakich ty kwotach punktów mówisz. Jak tam z 15k punktów miałem łącznie.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ok 15k punktow to daje 150$ i i punktow zostanie jeszcze 1500

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ale nie kupisz nigdzie tego co oni mają. No i żeby te 150$ odebrać to musisz znowu natrzaskać rake, więc już nie jest 150$?

    Zresztą ja tam wogóle nie gram. Przez 3 lata tyle zrobiłem

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    No i żeby te 150$ odebrać to musisz znowu natrzaskać rake, więc już nie jest 150$?

    Zresztą ja tam wogóle nie gram. Przez 3 lata tyle zrobiłem
    teraz jest juz insta cash a nie bonus do wyrobienia