Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Czy linia EV z bossmedii jest cokolwiek warta, skoro nie pokazuje na SD zmuckowanych rąk ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jest gowno warta:]

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    zapewne NSD winnings podobnie?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    hmmm powinno dobrze pokazywac gdy jest call na river, aczkolwiek moze byc jakis myk ze pokazuje zle w sytuacjach ze gdy ktos nie pokazuje kart to wtedy liczy to jako nsw mimo ze jest showdown.

    swoja droga mi na przestrzeni kilkuset tysiecy rozdan mam winnings < EV o okolo 1BI na 1k rozdan. i u kilku osob widzialem podobnie. wiec moze ten przelicznik sie sprawdza hehe

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    hmmm powinno dobrze pokazywac gdy jest call na river, aczkolwiek moze byc jakis myk ze pokazuje zle w sytuacjach ze gdy ktos nie pokazuje kart to wtedy liczy to jako nsw mimo ze jest showdown.

    swoja droga mi na przestrzeni kilkuset tysiecy rozdan mam winnings < EV o okolo 1BI na 1k rozdan. i u kilku osob widzialem podobnie. wiec moze ten przelicznik sie sprawdza hehe
    jaki przelicznik ?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jak masz winings 1bi na 1k rozdan powyzej lini ev to nie masz pecha ani szczescia hehhe. ja widzialem takie cos na probce ok. 500k rozdan wiec moze cos w tym jest.

  7. #7
    Hm...to moze ktos odczyta moj wykres z BM i cos wiecj mi powie...



  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    wg mojego przelicznika powinienes miec 10bi mniej. czyli masz troche lucka
    aczkolwiek moj przelicznik trzeba traktowac bardziej w ramach ciekawostki.