Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 122
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Gram 5 min. blindy. Unikam struktur superturbo.

    Jakie masz ROI Masaker?

    Trzeba się zastanowić w jakiej formie mogłaby by być forma pomocy.
    Otóż wrzucanie pojedyńczych rozdań niezbyt mi się podoba i nie widzę w tym sensu.
    Wiadomo, że w skrajnych przypadkach z jednym będę się stakował na deepie z Q high a z drugim tylko z monsterem.
    Przy rozstrzyganiu jakichś problematycznych decyzji potrzebna byłaby cała historia rozdań z danej sesji z tym przeciwnikiem, jak najwięcej wiadomości: na ilu stołach on gra, jakie ma wyniki, historia naszych gier w przeszłości, czas jego reakcji (tzw telle) itd, itp, pewnie jeszcze dużo więcej wskazówek.
    Właśnie dlatego wrzucasz rękę z którą masz problem/nie jesteś pewien czy dobrze zagrałeś. Dodatkowo podajesz wszystkie ready które skłoniły Cię do takiej a nie innej gry.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    poziom wszedzie taki sam moim zdaniem na low-mid
    przegladajac forum, nie raz wpisywales sie tutaj w heads up, komentowales rece, etc. jezeli to nie jest problemem ani tajemnica, jak grasz [buyin] i jakie wyniki osiagasz w hu [roi,itm]
    gram nieregularnie na PS maly sampel i do tego jestem bardzo tilto genny xD gram 5/10 hu/4man/16man i czasami 32man gralem na PS gralem tez turbo i na ongame troche , na ongame mala prbka z 50hu tylko do 50$ dobrze szlo ale nie miale rakebacka na roomie , a na PS zalezy jak grinduje to kolo 6/7 bez 4manow z 4 man'ami do 20+ i najwyzej na 10$ , powyzej 50$ ( jak gram stiltoany nie daje rady :P )

    Nie mam hm a prolabs nieuwzglednia 4manow i tyhc wiecej jako hu ale moje sesje wygladaja tak , 2 tabluje 5/10 idzie spokojnie jakies 8% roi tilt i wykres ostro w dol bo gram 50 i 100

  3. #33
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Mam taką propozycję:
    • załóżmy sobie dodatkowe konto w tym samym pokerroomie
    • w pokerromie tym ustawiajmy się na sparingi
    • historię co ciekawszych sparingów można by wkleić na forum (może jakimś zewnętrznym, z ograniczonym wjazdem) i poddawać analizie
    • uczestnicy sparingu mogliby wyjaścić dlaczego w danej sytuacji zagrali tak a nie inaczej
    • sparing mógłby się odbyć na najniższych stawkach, bo w końcu chodziłoby tylko o cel edukacyjny

    co Wy na to?

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Mam taką propozycję:
    • załóżmy sobie dodatkowe konto w tym samym pokerroomie
    • w pokerromie tym ustawiajmy się na sparingi
    • historię co ciekawszych sparingów można by wkleić na forum (może jakimś zewnętrznym, z ograniczonym wjazdem) i poddawać analizie
    • uczestnicy sparingu mogliby wyjaścić dlaczego w danej sytuacji zagrali tak a nie inaczej
    • sparing mógłby się odbyć na najniższych stawkach, bo w końcu chodziłoby tylko o cel edukacyjny

    co Wy na to?
    + zrzuta na HUSNG.com

  5. #35
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Jakie masz ROI Masaker?

    Cieżko powiedzieć bo na tych stawkach nie mam wiarygodniej próbki, a wczesniej grałem na 2 stołach i miałem bardzo niskie roi cos miedzy 1-2%, wiec porzuciłem je i od tego czasu mam jakies 12%.Ale myśle,że w długim okresie bedzie gdzies 8%

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Hey guys też coś napiszę(pierwszy mój post w dziale 'strategia'?) poneiważ z ciekawości zacząłem grać trochę husng, a żaden ze znajomych nie gra tej odmiany. Próbówałem i turbo, i superturbo i normal-staki od 20do200). Zdecydowanie odpowiada mi normal(6min blindy na ftp). Problem w tym, ze nie mam w ogóle próbki;D narazie po 111 turkach mam 22%(imo powinno być więcej)

  7. #37
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Trzeba się zastanowić w jakiej formie mogłaby by być forma pomocy.
    Otóż wrzucanie pojedyńczych rozdań niezbyt mi się podoba i nie widzę w tym sensu.
    Wiadomo, że w skrajnych przypadkach z jednym będę się stakował na deepie z Q high a z drugim tylko z monsterem.
    Przy rozstrzyganiu jakichś problematycznych decyzji potrzebna byłaby cała historia rozdań z danej sesji z tym przeciwnikiem, jak najwięcej wiadomości: na ilu stołach on gra, jakie ma wyniki, historia naszych gier w przeszłości, czas jego reakcji (tzw telle) itd, itp, pewnie jeszcze dużo więcej wskazówek.
    Jeśli się ustali jakaś wąska grupa to można wysyłać hh powiedzmy z konkretnej gry do graczy i tłuamczyc swoja strategie przeciw temu przeciwnikowi i tok rozumowania.

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    29
    Roi 8% na 50nl+ to juz super wynik!
    Trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez Neolemak ; 30-03-2010 o 01:46

  9. #39
    szukacie graczu hu. hehe od dziecka gram hu. moje konta to fireworms999,hotgustek303,(ipoker)ufo1234, (ftp,od niedawna) uwazam sie za najlepszego gracza hu w Polsce. mam 18 lat wiem skromny jestem pozdrawiam

  10. #40
    jeszcze zapomnialem o UltraFireOrion (ipoker) skrot od ufo :P