Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 122
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Polska scena HU SNG jest slabo rozwinieta, mam na mysli nie jest tak popularna jak zwykle SNG 6cio,9cio lub multi table lub cashowki. Szczerze powiedziawszy bardzo czesto (ale jednakze bardzo rzadko [co za paradoks]), kiedy grywalem z Polskimi graczami byli oni jednymi ze slabszych(nie wszyscy, ale spoooora wiekszosc). Fakt, faktem wielu ich nie bylo i raczej z pewnoscia to nie byli regowie husng. Jednakze, jak widze jakas grupka osob sie tutaj wpisuje. Jakie gramy stawki i jakie osiagamy ITM,ROI?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Zadalem zbyt intymne pytanie?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Dlaczego myslisz ze ktos bedzie postowal swoje wyniki? Mozesz sprawdzic na SS czy innych stronach. A jezeli juz pytasz to wypadaloby wrzucic swoje jako pierwsze.

    Pzdro

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Chcialem sie dowiedziec na jakim poziomie mozna znalesc graczy w Polsce, w odmiane ktora sam gram i w ktora najwidoczniej gra niewiele osob. Interesowalo mnie ROI, ITM. Jezeli zostalo to odebrane jako zagladanie komus do portela to wybaczcie. Chcialem sie zoorientowac jakiej klasy mamy graczy, bo byc moze moglibysmy sobie wzajemnie pomagac, a dobrze wiedziec przy tej okazji kto jak gra. Widze jednak, ze to nie ma raczej najmniejszego sensu, sory

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Też mi się wydaje że nie ma sensu . Przekrój polskich graczy nie odbiega od normy. Większość wtapia, ale są też dobrzy gracze.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja mam wg prolabsa rozegrane 3 sng hu za 2$. Z czego 2 wygrałem Jestem winning player? Moge się nazwać regiem?? ;p

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Chcialem sie dowiedziec na jakim poziomie mozna znalesc graczy w Polsce, w odmiane ktora sam gram i w ktora najwidoczniej gra niewiele osob. Interesowalo mnie ROI, ITM. Jezeli zostalo to odebrane jako zagladanie komus do portela to wybaczcie. Chcialem sie zoorientowac jakiej klasy mamy graczy, bo byc moze moglibysmy sobie wzajemnie pomagac, a dobrze wiedziec przy tej okazji kto jak gra. Widze jednak, ze to nie ma raczej najmniejszego sensu, sory
    Ma sens tylko musisz zachęcić np. tak jak zasugerował Manolo czyli zaczynając od siebie.

    Ja gram na mikro stawkach 5$-10$ i jestem break even. Ale kocham tę gre i teraz, choć niestety rzadko, gram tylko heads-up (w turnieje, cashówki przestałem już wogóle grać). Moim marzeniem byłoby zostać high stakes heads-up cash game playerem Bo uważam, że cash heads-up to już wyższa szkoła jazdy.

    A tak btw myślicie, że kiedyś jakiś Polak będzie grał na High Stakes? Moim zdaniem musiałoby się wiele zmienić w mentalności. Bo to troche jak z piłkarzami. Mamy niby talenty, ale jak osiągną satysfakcjonujący poziom przestają się rozwijać i odcinają kupony. A żeby wyjść na wyższy level trzeba trochę poświecić czasu, pracy, nerwów i oczywiście gotówki (kto w polsce byłby skłonny stracić 2 mln z 3 mln bankrolla żeby tylko się rozwijać, jak np. Durrrr?????).

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Ja mam wg prolabsa rozegrane 3 sng hu za 2$. Z czego 2 wygrałem Jestem winning player? Moge się nazwać regiem?? ;p
    NIE

  9. #9
    Ja również gram HU SNG (hobbystycznie) ostatnio na starsach w granicach 5$-10$. Co do roi/icm trochę mała próbka ale wykres idzie w górę więc tragedii nie ma.. Jeśli byli by chętni to można wrzucić hh do jakiegoś replayera i podyskutować co Wy na to ? bo same suche ITM/ROI to nie wiele da
    pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    A tak na poważnie to nie znam jakiegoś Polaka co by grał już jakieś wyższe HU(powyżej nl100, sng +100bi). Wiem natomiast, że jest gosciu z PL co gra HU cash na 15/30 czasem nawet z szotami na 100/200. Ale to jest Razz. Oczywiscie że chciałbym żżęby jakis Polak grał na High Stakes. Było by wiele emocji i motywowało by to do pracy nad sobą. Na pewno są gracze, którzy grają hu sng z wpisowym 50$ ale nie chcą isc wyżej bo jest naprawde ciężko. Jest reg na regu, którzy zarabiają na RB.

    Sam se planuje zrobić mini czelendz husng, bo wiem że jest to bardzo ważna i dobrze rozwijająca odmiana, która pomaga w grach na SH czy FR.

    Ofc możecie mi wytknąć nieznajomosc tematu . Nie obraże się