Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 122
  1. #41
    zapolek chyba najlepszy :P tzn nie chcialo mi sie wklikiwac troich nickow w sharka nie znajac sieci do ktorych kazdy nalezy, ale jak zarobiles wiecej od zapolka to gj

  2. #42
    hmm kolo 200.000$ z samych hu. kto to zapolek? i ile win

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez ufo1234 Zobacz posta
    hmm kolo 200.000$ z samych hu. kto to zapolek? i ile win
    To dziwie sie, ze nie masz jeszcze zadnej branzoletki z Heads Up

  4. #44
    a skad mialbym ja miec? skoro gram tylko online. i pelnoletnosc osiagnalem dopiero niedawno. i nie pytaj jak wczesniej gralem bo to chyba nie trzeba tlumaczyc.

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    gdzie te 200.000? bo jakos ich nie widze?

    i jak nie znasz zapolka to spoko na pewno jestes najlepszy

    sam znam 2-3 osoby na pewno lepsze od Ciebie w HU
    (z lepszym profitem) z tych co pokazales
    z reszta z tych co pokazales to jest mnostwo lepszych w polsce
    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 03-04-2010 o 14:33

  6. #46
    ten zapolek to pewnie z PS a ja nie goszcze w tym roomie. pozatym chce zaznaczyc ze wszystkie 4 konta sa moje wiec jak dodasz + jeszcze kiju1 to bedzie kolo 200K $ kolego. po dwa mowimy o samych hu,podkreslam. i nie badz smieszny bo przemawia przez ciebie zazdrosc

  7. #47
    zreszta daj mi namiary na tego zapolka to sie sparujemy jeden dzien 100hu zobaczymy kto wyjdzie lepiej. stawka bez roznicy.

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez ufo1234 Zobacz posta
    a skad mialbym ja miec? skoro gram tylko online. i pelnoletnosc osiagnalem dopiero niedawno. i nie pytaj jak wczesniej gralem bo to chyba nie trzeba tlumaczyc.
    WCOOP

    a przez kolege nie przemawia zazdrosc, bo trudno zazdroscic czegos, co widnieje na razie tylko jako wpis na forum

    P.S. A jeżeli rzeczywiście tacy ludzie jak Ty robia taka kase na pokerze to, do &#$& nędzy, zaczynam grać na serio (bo to wciąż muszą być easy money)

    P.P.S. Widzialem Cie wlasnie na FTP. Nie szkoda Ci czasu na te freerolle??????
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 03-04-2010 o 15:29

  9. #49
    hmm nie gram freroli. jestem zapisany na 15K$. ftp automatycznie zapisuje graczy jakbys nie wiedzial. sprawdz sobie ze on jest 10 kwietnia. to bonus. pozdrawiam i zycze powodzenia

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez ufo1234 Zobacz posta
    hmm nie gram freroli. jestem zapisany na 15K$. ftp automatycznie zapisuje graczy jakbys nie wiedzial. sprawdz sobie ze on jest 10 kwietnia. to bonus. pozdrawiam i zycze powodzenia
    to ja Ci zycze powodzenia 10 kwietnia dasz rade :P