Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 122
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    HU od konca roku 2009 na FTP, pozniej przenioslem sie na boss medie. Moje ostatnie 1000gier sa od polowy stycznia do dni dzisiejszego. Najpierw gralem na Poker Kingsie, nastepnie zmienilem na Opoker ze wzgledu na wyzszy rakeback. Problemem jest ilosc gier, 1000 gier rozegralem w przeciagu 73dni, co daje niepelne 14gier/dzien, co nie jest rewelacyjnym wynikiem, i nad tym musze popracowac.
    @ Masaker
    nie mam powodu by robic z siebie idiote, wpadac na forum i zawyzac statystyki. Grajac od polowy lutego do chwili obecnej udalo mi sie znalesc w rankingu na SS HU 15-35$, co prawda jestem tam w chwili obecnej na ostatnim miejscu. Gdyby nie zmiana konta, bylbym sporo wyzej, ale nie to jest dla mnie najwazniejsze. Jezeli ktos chce to oczywiscie nie ma problemu bym podal nick.

    Trudno jest cos takiego zoorganizowac, ale fajnie by bylo gdyby (moze nie odrazu ale z czasem), kilka osob bylo w stanie zadeklarowac sie do regularnego wrzucania swoich ciekawszych rak, wspolnie bysmy sie analizowali - kazdego gracza kilka rak. MrLebowski robi swietna robote znakomicie tlumaczac teksty (wywiady/artykuly - dzieki za to). W przyszlosci miedzy soba mozemy robic filmiki dla siebie etc. Prawda jest taka, iz z doswiadczenia zyciowego wiem ze zaplowanie dzialania jakiejs grupy z gory, czesto nie do konca konczy sie to planem wczesniej opracowanym. Ale gdyby ludzie wykazali chec i zaangazowanie to mogloby to miec w przylosci, a nawet niedalekiej naprawde niezly efekt.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez No3Air Zobacz posta
    63% w HUSNG daje jakies 8% ROI co jest dobrym wynikiem
    63% ITM jednej stawki, to troszeczke wiecej niz 8% ROI

  3. #23
    ja dalej obstaje przy wklejaniu całych rozdań np jako txt które sobie każdy może wrzucić czy przeanalizować np. Download $5 + $0,25.txt from Sendspace.com - send big files the easy way
    co Wy na to ?
    edit
    jako że jestem hobbystą mogę pogmerać w swoich hh i nagrać jakiś filmik do komentarza czy też moim komentarzem dla czego konkretne rozdania tak a nie inaczej. Myślę że takie coś najwięcej przyciągnie/zmotywuje. Wszak co innego jest film a co innego jedno rozdanie (zwłaszcza w HU gdzie pojedyncze rozdania rzadko decydują) takie moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez mavericksheep ; 24-03-2010 o 20:23

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Wydaje mi sie ze nie ma co filmikow planowac , niech to bedzie watek z analiza strategia i tiltem tlumaczenie artow z 2+2 (?), a jak ktos bedzie mial inicjatywe i chec to zrobi filmik etc , dont rush boys

    Teraz mam pytanie jak wypada poziom HUSNG na PS do innych roomow typu ipoker/boss bo wiem ze na ongame jest masa donkow ale rake jest 10% co zabija imo gre
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 24-03-2010 o 20:56

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    poziom wszedzie taki sam moim zdaniem na low-mid
    przegladajac forum, nie raz wpisywales sie tutaj w heads up, komentowales rece, etc. jezeli to nie jest problemem ani tajemnica, jak grasz [buyin] i jakie wyniki osiagasz w hu [roi,itm]
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 24-03-2010 o 22:16

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Ciekawa inicjatywa cookies.
    Szukam wygrywających graczy ze swoich stawek w sng hu, którzy pomagali by mi doskonalić moją grę.
    Gram różne odmiany pokera, nie skupiam się tylko na hu sng ale wyniki mam dobre.
    Gram na Betfair: stawki: 30-65 $. Roi ok 6% .
    Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu turków ( mało gram) na 65$ jestem break even ( wiem, może być to po prostu wariancja) ale jest to powód zaniepokojenia i może warto by było skorzystac z samopomocy forumowej ?

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Ostatnich kilkadziesiat gier to wcale nie tak duzo. To moze byc zwykla wariancja.
    Tutaj ok. 110 gier break even

    A tutaj koretka robi swoje i ok. 80 gier up

    (to nie jedyna taka linia w gore na moim wykresie, ani nie jedyny okres break even)

    Grasz turbo, czy wolna struktura? Ja porzucilem ilosc na jakosc, wiec grywam 8 i 12min blindy. Gdzies w necie byl upload HH, ze caly mecz na raz mozna bylo wrzucic. Mozesz znalesc kilka, nie do konca dluugich meczy, ale takich srednich i wrzucic te, ktore uwazasz ze nie grales perfekcyjnie i chcialbys o nich podyskutowac.

  8. #28
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    63% ITM jednej stawki, to troszeczke wiecej niz 8% ROI
    No tak z dwa razy więcej

    Jeśli ktoś jest zainteresowany też chętnie wymienię się poglądami i wejdę do jakiejś grupy dyskusyjnej.
    Gram husng za 50$. Czasem za 100$ ale na ongame jest na tych stawkach jest mega cisza i nie za bardzo chce mi sie czekać po 30 min na przeciwnika, dlatego rozważam w przyszłości zmianę pokerroomu.
    Gram raczej coś w stylu small balla.

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    10$/10%ROI/ongame

    grałem kiedyś w klanie Counter-Strike, może warto zorganizować klan HU?

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Gram 5 min. blindy. Unikam struktur superturbo.

    Jakie masz ROI Masaker?

    Trzeba się zastanowić w jakiej formie mogłaby by być forma pomocy.
    Otóż wrzucanie pojedyńczych rozdań niezbyt mi się podoba i nie widzę w tym sensu.
    Wiadomo, że w skrajnych przypadkach z jednym będę się stakował na deepie z Q high a z drugim tylko z monsterem.
    Przy rozstrzyganiu jakichś problematycznych decyzji potrzebna byłaby cała historia rozdań z danej sesji z tym przeciwnikiem, jak najwięcej wiadomości: na ilu stołach on gra, jakie ma wyniki, historia naszych gier w przeszłości, czas jego reakcji (tzw telle) itd, itp, pewnie jeszcze dużo więcej wskazówek.