Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 122
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Polacy maja taka mentalnosc (moze inni obcokrajowcy tez, ale tego nie wiem), ze nie lubia i nie chca sie dzielic swoja wiedza. Jezeli chodzi o HU to sieci jest multum, fishow ogrom, a regi z zasady miedzy soba nie graja. Co innego cash lub inne typu sng gdzie regi graja na regow. Nikt jednak nie bierze pod uwage, ze laczenie sil ze soba, dyskusja na temat obranych lin i mysli ktore sklaniaja nas do danego zagrania moze pozwolic popatrzec na swoje zagrania z innej, czesto z lepszej strony. Chcialem zoorientowac sie jak juz wyzej pisalem, z kim w Polsce mozna miec do czynienia, bo moze sa gracze od ktorych warto sie uczyc, a moze oni moga sie tez czegos nauczyc od nas. Kazdy moze korzystac oczywiscie korzystac z 2+2 na wlasna reke, ale uwazam ze posiadanie takiej swojej, nawet niewielkiej Polskiej spolecznosci, ktorej zalezy na swoim rozwoju to przyjemna rzecz i kazdy moze na tym skorzystac. Poruszylem ten temat, ze wzgledu takiego ze jest to dochodowa odmiana, a jednak malo popularna, dzial 'Headsup' na tym forum jest trupem.
    Sam obecnie grywam stawki 25-40e (35-55$). Ostatnie ok. 1000gier to ok. 63% ITM. Gram non turbo.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Sam obecnie grywam stawki 25-40e (35-55$). Ostatnie ok. 1000gier to ok. 63% ITM. Gram non turbo.
    Spoko wyniki, a jak długo już grasz w HUSNG?

  3. #13
    +1 do tego co napisałeś

    tylko ponawiam pytanie jak by to miało wyglądać ? wszak jest max 10 osób zainteresowanych póki co tematem. 1 ręka 1 nowy temat też mi się zbytnio nie podoba. Bo raz że zrobi się burdel a dwa rzadko prowokuje to ciekawą dyskusję. Jakieś pomysły ?

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Moze dyskusyjne rece wrzucac ? Do dyskusji i ogolnie watek o HU pytanie z zakresu strategi etc .

    Ustalic zasady w pierszym poscie co do konwertowania rak , moze zmienic tytul na HUSNG Thread
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 24-03-2010 o 19:45

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    .Sam obecnie grywam stawki 25-40e (35-55$). Ostatnie ok. 1000gier to ok. 63% ITM. Gram non turbo.
    Albo jesteś mega skill albo nie wiesz co mówisz.
    Ale szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć, że masz roi powyżej 15%

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Albo jesteś mega skill albo nie wiesz co mówisz.
    Ale szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć, że masz roi powyżej 15%
    ITM to nie to samo co ROI. Mozna mieć niezłe ITM a ROI ujemne.

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Przy takich widełkach co on podał to raczej niemożliwe

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ej możecie mi wytłumaczyć dlaczego można mieć itm powyżej 50% a ujemne ROI? Dlaczego tak jest?

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Ej możecie mi wytłumaczyć dlaczego można mieć itm powyżej 50% a ujemne ROI? Dlaczego tak jest?
    m.in przez rake
    Ale zazwyczaj przez wygrywanie dużo na niskich a przegrywać na wysokich stawkach

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Jezeli rake stanowi 10% to przy ITM 54% jestes na "-" 2% dokladnie

    63% w HUSNG daje jakies 8% ROI co jest dobrym wynikiem