Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    Ladbrokes, $0.20/0.40 Hold'em NL Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Witam doświadczonych graczy

    Mam problem z tym zagraniem, a dokładniej z turnem, bo river to spierniczyłem. Jak byście tutaj zagrali ?

    Przeciwnik: 46/9/3 po 35rękach , WTSD: 18%, FOLD CB: 4/4


    Board:
    BB: $135.50
    UTG: $28.09
    CO: $51.95
    Button: $17.83
    UTG+1: $25.42
    SB: $41.45

    Dealt to CO

    Pre-flop:
    UTG calls $.40
    CO raises to $2
    (3 folds)
    UTG calls $2

    Flop: ($5) (3 Players)
    UTG checks
    CO bets $3
    UTG calls $3

    Turn: ($11) (3 Players)
    UTG bets $5.20
    CO calls $5.20

    River: ($21.40) (3 Players)
    UTG checks
    CO bets $10
    UTG all-in $17.89
    (1 folds)

    Results:
    UTG wins $46.84

    Pozdrawiam zabol

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    po prostu zrzuć na turnie

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Fold preflop. Vs 46/9 nie izolujesz z 54s tylko z kartami, które mają spory SD value. Blefowanie loose passive też głupi pomysł, szczególnie na blank river, jak zrobił c/c flop, donks turn.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ja uważam, że izolowanie go jest ok. Chcemy grać przeciwko niemu jak najczęściej i oglądać jak najwięcej flopów. Nie ma za wiele rozdań na gościa ale widać ,że typowym CallingStation nie jest skoro: WTSD 18% i CBfold 4/4. Chyba Fold turn. Ten 1/2bet przy sparowanym boardzie nie wyglada najlepiej.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Na takiego typa rozegranie tragedia. 3 bet pf watpliwy, bet na flopie skoro juz tam dotarles od biedy ujdzie bo masz jakies equity ale dalej to jakis zart. Bet nic nie zmieniajacy turn vs debil ktory nie zrzuci tam NIGDY Q oraz praktycznie zadnej pary i bet river na najwiekszym blanku w talii i mean WTF?

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Bet nic nie zmieniajacy turn vs debil ktory nie zrzuci tam NIGDY Q
    Hero callowal Turn nie betował.

    Napisałeś jedynie o tym jak beznadziejnie rozegrana ręka ale nie podrzuciłeś żadnych rozwiązań.

    Nie żebym się czepiał po prostu jestem ciekawy co inni poradzą

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    To, że rozegrane tragicznie teraz już wiem :/ Cały czas się uczę, każda wasza rada się przyda i za to podziękował
    Ostatnio edytowane przez zabol0700 ; 22-03-2010 o 22:55

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Również jestem fanem izolowania wide takich loose passive fiszy, ale za 5bb lepiej to robić z dużymi kartami, które flopują top pary i coolerują jego 2nd pair albo top pair no kicker. Ze spekulacyjnymi rękami można próbować, ale tu już sporo zależy od jego fold to cbet, ponadto lepiej wtedy nie robić sobie zbyt dużej puli i izolować mniej - 3, może 3.5bb. Na takim boardzie nie możesz na river blefować -> NIC z tego, co ciebie sprawdziło na flopie i zaleadowało turn mu nie wyrzucisz przy takiej linii rozdania poza missed straight drawem.