Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:57

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    No co tu dużo mówić, pełen profesjonalizm okraszony sporą dawką humoru i zdroworozsądkowego podejścia do pokera. Wiele rzeczy było dla mnie kompletną nowością, jednak zostały podane w sposób niezwykle przystępny, przez co aż chce się ruszyć tyłek i wziąć się za swoje pokerowe JA. Jeżeli w waszych miastach będą organizowane szkolenia tegoż kolegi, gorąco polecam uczestnictwo, naprawdę dużo wnosi... (kurde, to zabrzmiało jak komentarz z allegro ) No nic, to chyba tyle, bardzo miłe 9 godzin, gość ma wiedzę że... Pozdrawiam

  3. #3
    gdzie i kiedy następne??

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    TEz pojade,tylko dajcie znac gdzie i kiedy

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Szkolenie rewelacja!!Nie było pytań bez odpowiedzi, ciagla próba dyskusji prowadzącego ze sluchaczami. Bardzo profesjonalne podejscie. Polecam kazdemu, nie sadze aby odbylo sie za takie same pieniadze ale jestem skonna zaplacic nawet 5x tyle, to zaowocuje w przyszlosci. Najbardziej podobaly mi sie elemety zwiazane z psychologia gry (nie samo "ciupanie" powoduje ze jestes graczem wygrywajacym), otaczka gry jest rownie wazna.
    Polecam kazdemu.
    Jesli chodzi o wymiane kontakow to moje gg 1160863, reszta na PM.
    Dla uczestnikow kursu to ja otwieram 60% z BTN, moja laska ma prblem z tym ze gram i to ja wypisywalem o tilcie na tablicy...

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Hej, szkolenie na bardzo wysokim poziomie i jak najbardziej warto było spędzić te kilka godzin w takim towarzystwie. Druga,poobiednia część podobała mi się szczególnie, heh ten tilt Nie zabrakło ciekawych historii, anegdot no i przez cały czas było baardzo wesoło ale i równie profesjonalnie.
    Polecam tego coacha!

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tak mi się wydawało, że cię mogę znać Musiek

    Robert wykonał kawał dobrej roboty.
    Wybrałem się do Wrocławia dzień wcześniej, żeby bez problemu zdążyć do Tawerny na 9:30. Cóż noc była zdecydowanie zbyt krótka. Pomimo fatalnego morale (trudy dnia poprzedniego) udało mi się słuchać Lego z pełnym zaangażowaniem, myślę tak ok. 90% całego czasu. Jest to moim zdaniem najlepszy przykład na to, czy szkolenie było interesujące/dobre czy nie. Prowadzący ma oprócz wiedzy pokerowej jedną decydującą o powodzeniu cechę. Potrafi tę wiedzę przekazać. Czekam na kolejne odsłony.

    Pozdrawiam

    Marcin

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To ja jestem chętny na następny raz!

  9. #9
    .
    Ostatnio edytowane przez Robmaf ; 19-10-2011 o 14:57

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    nie nie nie w Warszawie, zrób chociaż jeszcze jedno dla graczy z południa .. :P