Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Zgadzam się z moimi przedmówcami,Robert bardzo profesjonalnie i fachowo przeprowadził szkolenie.I ja podobnie jak Marcin przyjechałem na szkolenie po 2 godzinach snu po ciężkiej nocy,spokojnie dałem rade wytrzymać te 9 h.Polecam wszystkim takie szkolenia,a w szczególności z takim szkoleniowcem.

    p.s.
    Powodzenia w Lizbonie.
    Ostatnio edytowane przez skonio81 ; 23-03-2010 o 10:20

  2. #12
    południe to przecież Wrocław

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Ile to kosztowało?

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1
    Oczywiście, że w Warszawie. Najlepiej obok mnie na Żoliborzu Byłem na szkoleniu we Wrocławiu i stwierdzam, że warto iść jeszcze raz. Nigdy za dużo DZIAŁAJĄCEJ wiedzy.

  5. Team UvsPoker Poland w najbliższych dziach zawrze umowe z dwoma graczami PRO i dwoma Upcoming Stars Jedną z tych osób bedzie Robert Gratulacje.

    Gracze PRO wyrabiajac 5000 Vipów miesiecznie pojadą na wszystkie turnieje EMOP do konca roku.
    www.europeanmastersofpoker.com

    Relacja z odbywajacego sie własnie EMOP Lizbona:
    Pokeri.com • EMOP Lissabon 25.03. -28.03. 2010 : Live reporting

    Gracze Upcoming Stars wyrabiając 1500 Vipów miesiecznie udadzą sie w najblizszym czasie na turniej USOP Praga lub na Olympic Open Championship Litwa

    Przypominam, że wyrabiając punkty vip, jednoczesnie można korzystać z kodu POLAND2000 przy depozycie który uprawnia do otrzymania max 2000 euro zwrotu (10e za 100 vip)

    Osoby zainteresowane udziałem teamie proszę o kontakt
    orangefish@infopoker.pl

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Szkolenie bardzo mi się podobało. Zarówno elementy poświęcone technicznej stronie gry, np. niektóre aspekty związane z grą pozycyjną, jak również sprawy okołopokerowe nie tylko były ciekawe same w sobie, ale również bardzo ciekawie zostały omówione.

    Robert posiada wiedzę dotyczącą pokera, sprawia wrażenie osoby czującej grę na zupełnie innym, dużo wyższym poziomie niż chociażby ja (a sądzę, że tyczy się to również innych uczestników szkolenia), ale to tylko jedna strona medalu. Drugą jest umiejętność przekazania tej wiedzy, co również należy u Roberta ocenić bardzo wysoko. Swobodny, trafiający do ludzi sposób mówienia, dużo luzu, a jednocześnie masa przydatnych informacji. Do tego sporo pytań do publiczności i ciekawe odpowiedzi na wszystkie pytania, które padły w przeciwnym kierunku.

    Czekam na następne szkolenie, jeśli tylko nie będę musiał na nie jechać pół Polski, z pewnością skorzystam.

    Odnośnie ceny - 200PLN za cały dzień to chyba minimum, jakie mogło Robertowi przyjść do głowy. Te pieniądze to grosze w odniesieniu do wiedzy, jaka została przekazana.

    Cieszę się, że są ludzie, którym tego typu przedsięwzięcia chce się organizować. Gorąco polecam.