Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2
    Witam,

    mam prosbe. Czy ktos z drogich Pokerzystów jest ustawiony wysoko w hotelu, badz ma takiego znajomego/znajoma? Do rzeczy, potrzebuje kogos, kto podbilby mi praktyki i wystawilby ocene, itp. Dwa razy bylem na praktykach, trzeci raz nie zamierzam. Wole popracowac miesiac i miec za to troche pieniedzy na wakacje. Jest w stanie ktos pomoc? Z gory dziekuje i czekam na odpowiedz.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wolisz w Swinoujsciu czy Zakopanem ?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    skoro potrzebuje tylko pieczątkę to może być nawet na księżycu

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    skoro potrzebuje tylko pieczątkę to może być nawet na księżycu
    lol wiadomo, ze chodzi mu o to, ze jak np. kolega jest ze szczecina to nie wezmie zakopanego tylko swinoujscie..

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    a dlaczego nie???? co to za różnica? w branży turystycznej praktyki z darmowym utrzymaniem nie są czymś szczególnym, wiec równie dobrze mógł pojechac na praktyki na drugi koniec świata.
    gość potrzebuje papierka z pieczątką o odbyciu praktyk i nieważne z jakiego miasta

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    no nie koniecznie, bo praktyki odbywa sie raczej w szkolach srednich - technikach, wiec ciezko wymagac od ucznia szkoly sredniej ze raptem ze Szczecina pojechal sobie do Zakopanego na miesiac i tam odbywa praktyki

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nikt niczego nie wymaga. jesli sie nic nie zmienilo to na czas praktyk nie ma zajec w szkolach wiec uczen ma prawo na praktyki wybrac sie gdzie zechce

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja pamietam ze jak chodzilem do ekonomika i mialem miesieczne praktyki to ze szkoly byl wysylany nauczyciel na kontrole, wiec nie wyobrazam sobie jakby taka kontrola miala sie odbyc gdyby uczen pojechal 800km dalej od miejsca nauki, no ale to bylo jeszcze za starego systemu wiec nie wiem jak to wyglada teraz, moze sie cos zmienilo