Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Mam pytanie do siedzących w temacie. Czy wklepywanie hasla za pomoca klawiatury systemowej sterowanej za pomoca myszki uniemozliwa przechwycenie hasla przy pomocy keyloggera ? Wiem, ze w niektorych bankach loguje sie na konto internetowe podobnym sposobem.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez SlepY Zobacz posta
    Mam pytanie do siedzących w temacie. Czy wklepywanie hasla za pomoca klawiatury systemowej sterowanej za pomoca myszki uniemozliwa przechwycenie hasla przy pomocy keyloggera ? Wiem, ze w niektorych bankach loguje sie na konto internetowe podobnym sposobem.
    Kolejny przyklad "Security through obscurity" czyli obroni cie przed jakims script kiddie ktory ledwo wie jak odpalic netbusa ale nie przed kimkolwiek kto ma pojecie co sie dzieje.

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Że co???

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    to ja mam pytanie, jakiego antyvirusa polecacie?? bo mam wlasnie nod32 , a ten temat mu dobrej recenzji nie wystawia

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Zdrowy rozsadek - czyli nie sciagnie hotlesbianaction.mpg.exe czy kradzenie gier i programow (pomijajac fakt ze jest to zwykla kradziez, to ostatnio bardzo modne zrodlo wormow wszelkiej masci) - lepszego antivira nie znajdziesz. Jezeli jednak konieznie zalezy ci na jakims programie to Avira antivir personal jest darmowy i powinien starczyc.

    Wiecej da ci router z dobrze skonfigurowanym firewallem, wtedy nawet jezeli zlapiesz worma to ruch z niego zostanie wyciety na routerze.

  6. #36
    Hm...tylko co to znaczy dobrze skonfigurowany router....???

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Czyli taki ktory ma ustawione zeby wycinac caly ruch poza "wyjatkami" (typu gadu gadu czy pokerstarsy). Roboty z tym dosc sporo, i praktycznie z kazda nowa gierka bedziesz musial rekonfigurowac router ale bezpieczenstwo znacznie sie poprawi.

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    TEz mam pytanie odnosnie zabezpieczen. Autor watku napisal ze dsotal smsma o wyplacie z konta. Czy ktos mog by mi powiedziec gdzie jest dostpena ta opcja bo szukalem ale znalezc nie moge.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Nie sądzę żeby była taka opcja na PokerStars. Chodzi o to, że dostaje się powiadomienie na skrzynkę pocztową o złożonym zamówieniu w sklepiku / kupnie bonusa / zleconej wypłacie itd. Natomiast ja tam, gdzie mam założoną skrzynkę pocztową mam taką opcję, że gdy coś przyjdzie to dostaje powiadomienie z tytułem tego maila na telefon.

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez SlepY Zobacz posta
    Nie sądzę żeby była taka opcja na PokerStars. Chodzi o to, że dostaje się powiadomienie na skrzynkę pocztową o złożonym zamówieniu w sklepiku / kupnie bonusa / zleconej wypłacie itd. Natomiast ja tam, gdzie mam założoną skrzynkę pocztową mam taką opcję, że gdy coś przyjdzie to dostaje powiadomienie z tytułem tego maila na telefon.
    To by wyjasnilo dlaczego nie moglem znalezc trej opcji