Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Dostałem dzisiaj e-maila z przeprosinami, jakoby moje konto zostało zablokowane automatycznie przez system, który nie wział pod uwagę zaistniałej przed 3 tygodniami sytuacji i chwilę później zostało ono odblokowane.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Poker Player Store - VIP Store THIS!
    Zamiast kupować sobie np bluzę kupić brelok z dziwnym numerkiem i problem z głowy
    Korzysta ktos z tych tokenow? Warto?

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    musisz sobie odpowiedzieć czy spokój że nikt nie ukradnie Ci kasy o ile fizycznie nie zarąbie Ci tokena, jest wart dla Ciebie kilkadziesiąt $. jeśli tak, to warto.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Korzysta ktos z tych tokenow?
    Tak.

    Warto?
    Pewniejszego zabezpieczenia konta przed niepożądanym wjazdem póki co nie ma.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    takie same tokeny ma lukas bank, więc wydaję się, że to bardzo dobre zabezpieczenie.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    musisz sobie odpowiedzieć czy spokój że nikt nie ukradnie Ci kasy o ile fizycznie nie zarąbie Ci tokena, jest wart dla Ciebie kilkadziesiąt $. jeśli tak, to warto.
    Kradzież tokena nic złodziejowi nie da, bo jest jeszcze drugie zabezpieczenie w postaci hasła które masz w głowie. To jest po prostu ochrona przed keyloggerami, którzy fizycznie nie mogą Ci ukraść tokena, bo siedzą "po drugiej stronie" monitora Chyba, że... jest to osoba z Twojego najbliższego otoczenia! No, ale przecież nikomu nie musisz mówić do czego służy ten śmieszny breloczek ze zmieniającymi się numerkami

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Kradzież tokena nic złodziejowi nie da, bo jest jeszcze drugie zabezpieczenie w postaci hasła które masz w głowie.
    Tak mi się przypomniała sprawa mojego kolesia z pracy z przed jakichś 10 lat. Koleś wracał z lekka nawalony do domu i kilku zawodników go napadło. W portfelu nie miał za wiele kasy ale miał kartę bankomatową. Dotąd go glanowali dopóki nie podał im PIN-u. No i z miesiąc w szpitalu spędził. Tak więc hasło/PIN niekoniecznie może być skutecznym dodatkowym zabezpieczeniem.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    żałuje że nie spisałem nr konta bo chyba bym to na psiarni zgłosił.Historia miała happy end bo ktoś wygrał mi 100$.
    takie konto maja w bazie jeszcze jakis czas wiec jak Ci zalezy to powiedzą na jaki nr byla realizowana wyplata.

    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta

    mogles sie dowiedziec co to za grabek skad on jest i w ogole na jakie dane konto zrobione, moze by sie okazalo ze jakis "kolega"
    na forum jest chyba pare osób ktore gdzies robią przy PS niech ktos poda jego dane, co by inni widzieli kto jest zlodziej.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    na forum jest chyba pare osób ktore gdzies robią przy PS niech ktos poda jego dane, co by inni widzieli kto jest zlodziej.
    Przydałoby się, bo to na 99% polak, ponieważ pytali się mnie czy mam jakieś powiązania z kimś o nicku "grabek1985" i "gg1988PL". Ja mam pewne podejrzenia, ale dokładnych danych mi nie podadzą niestety.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    tego grabka1985 w necie jest od groma, nawet z pełnymi danymi
    wiec jeżeli to nie zbieżność nicków to jest łatwy do namierzenia.