Zobacz wyniki ankiety: Najlepszy klub hiszpański?

Głosujących
82. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Real Madryt

    22 26.83%
  • Barcelona

    49 59.76%
  • Valencia

    3 3.66%
  • inny

    8 9.76%
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 126
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja im kibicuję od czasów gdy jeszcze Figo u nich nie grał - żeby nie było że kibicuję im po tym jak kupili CR
    Pamiętam że w Hiszpani kupiłem sobie koszulkę Realu z Raulem i w niej poszedłem zwiedzać Camp Nou :P

    Swoją drogą myślałem że w ankiecie będzie mniej więcej po połowie z lekką przewagą dla Barcy a tutaj 3:1 :/

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ostatnio nie dzialaja Hmm, Szand obejrzyj powtorki i zobacz jak sie gra w pilke. Jak Ronaldo wroci do takiej formy, to wtedy mozemy zaczac kolejnego flame war'a Obecnie to sa pilkarze z innej bajki....

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    rofl, elpe niestety nie wiesz co piszesz

    however, szadinho tez nie wie

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    zobaczysz niebawem

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    hehe widzialem Elpe, Ci obroncy do tej pory pewnie nie wiedza gdzie saa zony ich w domu srubokretami odkrecaly:P
    ja nie mowie ze Messi jest slaby,dla mnie po prostu ROnaldo>Messi pod wzgledem umiejetnosci...
    ale ani Ronaldo ani Messi nie maja prawa ubiegac sie o miano BOGA FUTBOLU...

    Pytanie do Astona i Triasa jaki maja team na mysli zaznaczajac INNY???(chyba ze to tajemnica)

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Atletico Madryt. Bo byłem jego (championship) managerem A tak w ogóle, to nie lubię hiszpańskiej piłki.

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja zawsze grałem Valencią :P

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Czy któryś z fanów Barcy mógłby podrzucić tu jakieś linki do najlepszych akcji w wykonaniu Leo Messiego z tego sezonu?? Facet wyprawia po prostu cuda

  9. #39

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=-sK4vhNENXo&feature=related[/YOUTUBE]