Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: KK oop

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($25.25)
    BB ($21)
    Hero ($25.28)
    UTG+1 ($9.11)
    UTG+2 ($8.75)
    CO ($77.66)
    BTN ($16.50)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $0.75, fold, fold, CO raises to $2.75, fold, fold, fold, Hero raises to $5, CO calls $2.25

    FLOP ($10.35)

    [color=red]Hero bets $6.75, CO raises to $13.50, Hero ??

    19/10/1.6 reg - troche dziwne statsy, ale mam tylko 141 rak, koles gra 8 stolow z tego co widzialem,
    3bet 10%,

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Za mały 4 bet i tutaj jest błąd w tym rozdaniu.

    W zależności od readów i jak on Ciebie widział ( o ile widział )
    Rozgrywał by tutaj sety agresywnie ? Myślę, że większość osób robi tutaj call betu z QQ, JJ.

    Może mieć tutaj: AQ, QJ,KQ, JJ, QQ,AA- najmniej prawdopodobne), poniosło go za AK, blef

    vs jego zakres 3beta sklaniał bym się do all in na flopie, biorąc pod uwagę wasze stacki...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    140 rozdań nie oddaje tego 10% 3bet wiec tym raczej bym się nie sugerował. Lepiej spojrzeć na jego 1.6 AF - dość pasywne staty więc gość ma tutaj grubo. Poza tym to jest NL25 i tutaj xbety na preflopie są raczej for value.

    Piszesz że to solidny gracz tak więc pewnie solidny gracz nie 3betowałby otwarcia z UTG z byle gównem w stylu AQ, tym bardziej QJ, czy KQ.

    Moim zdaniem jesteś tutaj z tyłu bo wszystko co 3betuje i sprawdzi 4beta na takim flopie Cię bije: JJ, QQ, AA. Po akcji na flopie nie wydaje mi się żeby blefował zwłaszcza jest AF 1.6

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Pomyliłem działy myślałąc, że to SH i nie zobaczyłem ze otwierałeś z UTG. 140 rozdań daje nam informacje o tym ze jego zakres 3beta nie jest, az tak wąski ...

    1. Jeżeli mamy tutaj sprowadzić zakres do JJ, QQ to dziwny ten 3bet na flopie, przez niego prawdopodobnie wsadził bym stacka...

    2. Solidny po 140 rozdaniach ?

    3. AQ- tego bym jednak nie wyrzucił z jego zakresu

    KQ, QJ może przesadziłem dorzucając do jego zakresu na FR


    Miałeś na niego jakieś notki? Co pokazywał na showdownie w 3betowanych pulach ? Jak rozgrywał sety ?

    anatom uważam, że masz racje ,jeżeli nie mamy na niego readów to możemy dać mu kredyt na to JJ, QQ

    PS. Tak sobie myślę, że ten 3bet na flopie mógłby idealnie pasować do tego AA

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Pre do 7,50-8

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    anatom uważam, że masz racje ,jeżeli nie mamy na niego readów to możemy dać mu kredyt na to JJ, QQ

    PS. Tak sobie myślę, że ten 3bet na flopie mógłby idealnie pasować do tego AA
    145 level?
    Gratuluję wielkości 4beta.No i teraz trzeba zgadnąc ma tego seta czy nie ma.Napiszcie coś jeszcze chłopaki ma ,czy nie ma a autor niech wklei wynik rozdania bo jak miał tego seta to żle sprawdził a jak nie miał to żle spasował.


    Rozgrywał by tutaj sety agresywnie ? Myślę, że większość osób robi tutaj call betu z QQ, JJ.Dobitnie potwierdziłeś moje powyższe słowa.


    you you
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 20-03-2010 o 22:32

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    "Gratuluję wielkości 4beta.No i teraz trzeba zgadnąc ma tego seta czy nie ma.Napiszcie coś jeszcze chłopaki ma ,czy nie ma a autor niech wklei wynik rozdania bo jak miał tego seta to żle sprawdził a jak nie miał to żle spasował."

    Nie pisałem, ze jak ma seta to będzie błąd, a jak nie to nie będzie...

    Przez to, że zrobił błąd preflop musi teraz zgadywać i ja jakbym w tej konkretnej sytuacji miał decydować na allin/fold oparał bym się na historii z graczem oraz tym dziwnym 3 becie

    "145 level?"
    Niestety jeszcze nie
    Dobitnie potwierdziłem twoje słowa.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    lol, dopiero zauwazylem 4beta, sypie glowe popiolem - nie pamietam dokladnie czemu, chcialbym powiedziec ze missclick, ale jednak podbilem jego raise o 25c wiec chyba jednak mialem taki chytry plan.

    a wszystko sie wzielo z tego rozdania i stwierdzilem ze moze tez sie z czyms dziwnym zestackuje
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    ($25)
    Hero ($26.63)

    Dealt to Hero

    Hero raises to $0.75, raises to $2.25, Hero calls $1.50

    FLOP ($4.50)

    checks, Hero bets $3, raises to $6, Hero calls $3

    TURN ($16.50)

    checks, Hero bets $16.50, calls $16.50

    RIVER ($49.50)

    bets $0.25 (AI), Hero calls $0.25

    Hero shows
    (Pre 38%, Flop 76.3%, Turn 29.5%)

    shows
    (Pre 62%, Flop 23.7%, Turn 70.5%)

    wins $49.50

    aha, mial QQ

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Pre do 7,50-8
    pre do 9 na megastawkach.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    4-bet do 8 wystarczy na multitablera, na fisha można robić większe, ale w tym wypadku nie ma takiej potrzeby. Jak sprawdził min. 4-beta i robi min. raise na flopie to pewnie ma te JJ/QQ (z naciskiem na QQ), wkońcu 3-betował vs UTG. AQ mało prawdopodobne.



    Rozdanie z 86s chaos kompletny. Preflop można zrzucić, jak dostałeś c/min re flop to nie betuj turna. Nic w tym momencie nie bijesz oprócz jakiś idiotycznych blefów, a jedyny semi-blef w postaci 78 wyszedł na prowadzenie na turnie. Powinieneć zrobić check behind turn i liczyć na magic river. Na pewno nic gorszego niż 86 nie sprawdzi takiego shove'a na turnie.