Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: rush poker ftp

  1. #41
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez seba66 Zobacz posta
    @elpe
    Tak dla pewności:

    1. Table Manager się uruchamia
    2. Historia rozdań w języku angielskim
    3. Najnowsza wersja HEM-a (ja mam 1.10.03b)

    Jeśli 3 X TAK to w tej chwili nie potrafię pomóc

    1. Tak, gram wlasnie normalne sh i 1 rush dla testu i na rushu sie hud nie wyswietla, table manager widzi stol ale nie zbiera dla niego danych

    2. na ftpie nie da sie zmienic (chyba) jezyka historii

    3. najnowsza ver

    fuck :/

    edit1
    sciagnalem najnowsza bete http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe
    i cos dziala, choc jak gralem 2 stoly tylko 1 mi poprawnie hudowal...
    Jutro pogram chwile i zobacze co rush warty

    gralem dzisiaj 16 stolow nl5 z robiac jakies 1300 rak / godzine winrate na poziomie 17bb/100 wiec nie wiem czy rush bedzie lepszy
    tu przynajmniej moge sobie popatrzec na reke jak leci jezeli jest dla mnie interesujaca i szerzej troche blindy kradne z malego zamiast wcisnac quick fold
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 27-03-2010 o 04:50

  2. #42
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    14
    tak polecam wszystkim ftp, tilt nie tilt, bez przesady, ktos powie downswing, no zlapalem cisnienie, nie ma co podawac przykladow rak, ale ilosc przegranych all inow, nie coin flip, to graniczy po prostu z cudami, poker gra umiejtnosci? taaa umiejetnosci, jak sie wygrywa to umiejetnosci, darvin moon pokazal o co chodzi w pokerze, szczescie i tyle, a na necie losowanie , nastepuje natychmiastowe odinstalowanie wszelkiego oprogramowania do pokera na necie, bo szkoda zarabianych pieniedzy topic w takim shicie, pozdrawiam, poki mozecie to cofka...

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Cytat Zamieszczone przez suited_mess Zobacz posta
    tak polecam wszystkim ftp, tilt nie tilt, bez przesady, ktos powie downswing, no zlapalem cisnienie, nie ma co podawac przykladow rak, ale ilosc przegranych all inow, nie coin flip, to graniczy po prostu z cudami, poker gra umiejtnosci? taaa umiejetnosci, jak sie wygrywa to umiejetnosci, darvin moon pokazal o co chodzi w pokerze, szczescie i tyle, a na necie losowanie , nastepuje natychmiastowe odinstalowanie wszelkiego oprogramowania do pokera na necie, bo szkoda zarabianych pieniedzy topic w takim shicie, pozdrawiam, poki mozecie to cofka...
    GC