Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Netbook

  1. #1
    Witam,

    zapewne wielu graczy używa notebooków i netbooków, aby być stale w grze. Ja potrzebuję tego drugiego. Będzie używany do pokera, filmów, starszych gier i neta + mało wymagające programy.

    Wybór ograniczam do 2 modeli asusa:
    1) 1201n
    2) ul20a

    Za 1szym przemawia lepsza grafa, hdmi
    za 2gim wydajniejszy procesor (przy kilku odpalonych softach pokroju everesta i p* jednocześnie ma to chyba znaczenie?) - jednak czy podwójny atom z 1201n może przymulić od poksa ?
    Plusem ul20a jest też dłużej trzymająca bateria.

    Cena bez systemu 1201n - około 1500
    Ul20a - 1800 bez systemu

    Bardziej skłaniam się ku 1201n ze względu na cenę. Jednak jeśli ma/miał ktoś z nim do czynienia, chętnie posłucham

  2. #2
    A takie netbooki dają radę cisnąć hm +4-6 stołów i nie muli nic?
    I mają odpowiednią rozdzielczość aby podpiąć duży monitor i multitablować?
    Sam potrzebuje nowego kompa a taki fikuśny netbook+ ekran robiły by mnie

    P.S sorry, że nie pomogłem, ale sam jestem zielony i zainteresowany

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Ja na moim asusie EEE901 - pewnie wiesz który bo to najbardziej znany netbook asusa, spokojnie wyciągałem n evereście max stołów z HUDEM od HMa z PT3 juz muli na hudzie, ogolnie polecam serie EEE.

    Co do monitora to podłączałem do 19lcd i żadnych dziwnych zachowań nie było więc myślę spokojnie da to radę szczególnie na mało wymagających softach tj. pokerstars. BTW też planuję niebawem kupi 24cale to tego maleństwa.

  4. #4
    W takim razie 1201n sobie poradzi na 100%. Tak więc nie widzę sensu płacić 1800 za takie maleństwo.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    Ja na moim asusie EEE901 - pewnie wiesz który bo to najbardziej znany netbook asusa, spokojnie wyciągałem n evereście max stołów z HUDEM od HMa z PT3 juz muli na hudzie, ogolnie polecam serie EEE.

    Co do monitora to podłączałem do 19lcd i żadnych dziwnych zachowań nie było więc myślę spokojnie da to radę szczególnie na mało wymagających softach tj. pokerstars. BTW też planuję niebawem kupi 24cale to tego maleństwa.

    Hud z pt muli bardziej od tego z hm?

    Mi generalnie na lapie bardziej hm zamula od pt triala

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    masz mala baze danych i trial PT3 widac ale generalnie HEM>>>>PT3 a jak kilka milionow rak to PT3 strasznie zamula , poczytaj jest watek porownianie HEM i PT3