Strona 43 z 48 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 478

Wątek: Poker Girl

  1. #421
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Nie jest jakoś olśniewająco ładna, ale ma mnóstwo uroku osobistego, jest bardzo fotogeniczna i wydaje się być fajną dziewczyną. Mnie się podoba

  2. #422
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Już się miałem kłaść spać, ale znalazłem to video i musicie powiedzieć co o tym sądzicie, bo ja nie za bardzo wiem o co chodzi. Video wrzucone na Youtube przez "Betfair Norway" (warto zwrócić uwagę na dźwięk w końcówce ). Więc albo są dwie Norwegie, albo Norwegia to wiocha, albo ktoś sobie po prostu robi jaja. Czuję się tak jakby ktoś się mnie spytał "no i co kolego, czy po oglądnięciu tego materiału dalej jesteś zakochany ?" Powiem szczerze, że nie wiem, bo jest 5 rano, jestem zmęczony na maksa i to echo w końcówce zbiło mnie z pantałyku. Ponieważ jednak mam swoje lata i swój rozum, to oświadczam, że jest spora szansa, że mi szybko przejdzie
    W ogóle jakieś mam deja vu chyba albo to może tylko mój stary dobry life tilt ... ciężko się ogląda, ale obadajcie please, bo to są jakieś jaja co tam jest pod koniec.


  3. #423
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Martino chyba faktycznie niewyspany byles, bo sam nie wiem, co mam odpowiedziec na Twoje zdziwienie, ot poglos w programie, ktory zapewne byl na zywo, zlosliwosc rzeczy martwych, zdarza sie. Dzwieki z osobistych mikrofonow docieraly szybciej niz dzwieki wysylane przez jakies urzadzenie rozprowadzajace dzwieki, odpowiedzialne za obsluge dzwiekow z mikrofonow. Czyli po prostu na linii mikrofon -> mikroport -> owo urzadzenie, cos zawiodlo.

  4. #424
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Czyli po prostu na linii mikrofon -> mikroport -> owo urzadzenie, cos zawiodlo.
    Wolałbym żeby zawiodło coś na linii Elisabeth Hille -> Harald Olsen

    Może po prostu pęka mi serce i szukam na siłę przyczyny do odkochania się

  5. #425
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Zobaczcie jaką ma piękną bluzkę w kwiaty ...


  6. #426
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Komuś tu chyba lekko odbiło

  7. #427
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Już mi przeszło. Laska nie odpisała na ani jedną moją wiadomość na FB i mam już dość. Mam dość patrzenia na to jak ta gra robi z ludzi nieme kukły w internecie - mówię oczywiście wyłącznie o NLH live. Także nie martwcie się już nie będę więcej przynudzał historią o młodej Norweżce. Jak wróci mi humor to powrzucam jakieś wesołe rzeczy. Zdjęć pokerzystek już nie wrzucam, chyba, że są jakieś które nie grają w live NLH.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 03-08-2012 o 14:49

  8. #428
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Hahaha, litości. Dziewczyna zagrała w ME, wygrała przeszło pół miliona zielonych, zgłasza się do niej telewizja, gazety i pewnie sto milionów "fanów" a ona biedna ma odpisywać na każda wiadomość na fb. I od razu "kukła w internecie". No proszę...

  9. #429
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Herme$, ona nie ma oficjalnego profilu tylko prywatny, a to co innego. Tak czy inaczej było minęło. Milcząca pokerzystka z facetem to nie jest po prostu dobra opcja do zakochania się i koniec. Nie jest wcale znowóż taką gwiazdą jak piszesz, być może byłaby gdyby doszła do final table, bo wiadomo jaki potem z tym jest hype i fame. Prawdziwą gwiazdą i królową pokera była tylko dla mnie tak naprawdę, jednak to czas przeszły. Jeszcze miałem taką akcję, że wysłałem jej zaproszenie do znajomych, potem patrzę, FB mnie poinformował komunikatem, że je zaakceptowała, patrzę do swoich znajomych, a jej tam nie ma. 5 sekund radości i niech mi teraz ktoś powie o co chodziło. Jak ja się z tym miałem czuć ? Wysłałem jej drugi raz i już nie zaakceptowała. Przecież nie będę tego ciągnął, jak nie chce gadać ze mną.

  10. #430
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Przez chwile serio myślałem, że piszesz na poważnie