Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 94
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Wjesiek Zobacz posta
    rebuyowe czwartki zamienily sie w pewnym czasie w loteryjkowa gre karciana. podbicia przed flopem przy 150/300 do 5.000 mowia wszystko.
    Sorry Kuba ale jeżeli przychodzisz na blindach 150/300 i nawet jeśli siadasz z 12k na start to nie ma się co dziwić że uważasz to za loterie. Dobrze wiesz ze na rebuyach nawet w internecie jak się dosiada po 0,5h gry to jest ciężko coś zrobić bez znaczącego ryzyka, przy nabudowanych stakach. Więc warto zaczynać od początku, przyjdź zacznij grać od początku i wtedy zobaczysz że inaczej to wygląda.

  2. #12
    czy ja już pisałem, że ten mielonek dobrze gra w pokera. chyba zrobie sobie z jego podobizna koszulke. "he's my own poker star . . . bitch"

  3. #13
    Wybaczcie sroce ma problemy ze sobą i nie umie cofnąć strony. Bądzmy wyrozumiali dla kolegi. Arku łączym się z Tobą w cierpienu że jesteś jaki jesteś.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Jak dla mnie posty do usuniecia! Nic nie wnosza w temacie: "V Sezon Słupskiej Ligi Pokera By UNIBET "

    Gdzie wyniki? :P

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez mielonek Zobacz posta
    Sorry Kuba ale jeżeli przychodzisz na blindach 150/300 i nawet jeśli siadasz z 12k na start to nie ma się co dziwić że uważasz to za loterie. (...)
    Więc warto zaczynać od początku, przyjdź zacznij grać od początku i wtedy zobaczysz że inaczej to wygląda.

    dobra mielon, nie bede tu zaczynał dyskutować o tym czemu rzadko jestem na rebuyu. nie przekonasz mnie tez że gdy przyjde punktualnie na turniej nie bede uwazał że zagranie 17bb przed flopem jest optymalne.

    polsat powiedział że piątka rake'u w czwartki odstrasza, ja odpowidziałem że mnie odstrasza poziom gry rodem z cashówki... i koniec tematu, ok?

  6. #16
    dla mnie ok. mogą nawet zostać usunięte te posty oprócz tego że dobrze gram w pokera żeby wszyscy wiedzieli:P

  7. #17
    mielonek dobrze gra w pokera . . . .bitch :P

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    23
    chyba jednak zgodze sie z Kuba...na rebuya zeby pograc trzeba zabrac przynajmniej 100 pln swiadcza o tym ostatnie czwartki ( 8 osob i 32-34 rebuye ) i to faktycznie moze odstraszyc graczy

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    23
    no i Mielon dobrze gra w pokera

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Hmm widze ze dyskusja w pelni trafnie zauwazyl romus ze nie zwiazane zbytnio z liga ale luz nie ma co, rozmawiac trzeba Z tego co widze prawda i konsensus leza po srodku zarowno kuba jak i mielon maja racje rebuy poprostu taki jest i nie mozna zabronic graczowi korzystania z jego przywilejow chce zrobic ich 20? daj mu boze niech robi bedzie wiecej w puli a to ze robi sie z tego mala karciana loteria to sie zgadzam ale nie swiadczy to o poziomie tylko raczej o zawzietosci poszczegolnego gracza oraz o charakterystyce tego turnieju po to jest wtorek po to jest niedziela dla ludzi o spokojnych nerwach jak ja:P heh

    Czwartek niech bedzie crazy i happy dniem dla pokera niech prowadzi nas zasada ALL IN !!! troche fanaberii i koloru w tym nudnym jak p...a miescie

    POZDRAWIAM

    nowa tabelka
    Załączone pliki Załączone pliki