Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: login error

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    Witam miał ktoś dziś po updacie softu na paradise taki błąd cytuje :
    Login error. Please contact customer services to attempt to complete your deposit request (20100) dzwoniłem na infolinie ale spóźniłem sie o 5 minut pracuja do 21
    Ostatnio edytowane przez RUBY SOHO ; 19-03-2010 o 10:43

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    no i wszystko jasne po dodzwonieniu sie na infolinie paradise poker oswiadczył iż zostałem zbanowany za oszustwo (gra we współpracy ) i tu uwaga w turnieju mtt. I tu przypomniała sie sytuacja z jednego z turnieji omaha zostało nas 3 na final table ja, jeden fishunio chyba pierwszy raz gral w omaha i jeszcze jeden kolo dość dobry. Sytuacja była następująca dość mocne przebicia pre flop tak że mi została jakas marna końcówka żetonów odkrywa się flop ja łapie seta (ale to nie istotne) bo fishunio wykorzystuje time i zostaje na sit oucie wiec ja od razu call i automatycznie wygrywam pule. wtedy własnie ten trzeci kolo zaczyna sie wygrazac ze bedzie piasał do supportu. Więc chyba dotrzymał słowa. Dziwi mnie podejscie do klienta przez paradise nie dostałem zadnego powiadomienia a na infolini potraktowano mnie jak złodzieja i oszusta. Miał może ktoś podobny przypadek

  3. #3
    Podaj proszę nickname albo username.