Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Nl50 KK

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG: $27.75
    Hero (UTG+1): $50.75
    MP1: $45.30
    MP2: $12.35
    CO: $53.60
    BTN: $9.25
    SB: $53.20 po 60 handach : 18/6/1.2 flop AF= 0 Turn AF =1 river Af= 3 ! i CR 2/2
    BB: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with
    1 fold, Hero raises to $2, 4 folds, SB calls $1.75, 1 fold

    Flop: ($4.50) (2 players)
    SB checks, Hero bets $3.50, SB calls $3.50

    Turn: ($11.50) (2 players)
    SB checks, Hero bets $7.50, SB calls $7.50

    River: ($26.50) (2 players)
    SB checks, Hero ???

    Powinienem był zagrać więcej na flopie i turnie bo gość nie pasował do CB. Ale co robimy na river ? Jakiej wielkości bet i co robimy do ewentualnego raisa od gościa, który juz dwa razy wczesniej zagral linie C/C C/C C/R (nie doszło do SD wiec nie wiem co miał).

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    na river bet for value oczywiscie i fold do raisa

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Bet jakiej wielkości ?? Czy dobrym pomysłem jest blocking bet 1/3 - 1/2 puli ?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Bet jakiej wielkości ?? Czy dobrym pomysłem jest blocking bet 1/3 - 1/2 puli ?
    Tak, na pewno nie więcej niż 1/2 skoro zamierzasz zrzucić na raise.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    A co to jest "blocking-bet" w tym wypadku? Blokujemy u niego call'a czy raise'a, skoro villain ma AF river 3 i już dwa razy (w ciągu 60 rąk!!!) robił taki move? Value-bet ~14 i jest spora szansa na c/r z jego strony, co oczywiście z uśmiechem sprawdzamy.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    blocking bet to dla mnie zagranie, które proponowali przedmówcy czyli mały bet/fold.

    Taka linia byłaby ok normalnie ale czy w przypadku tego konkretnie przeciwnika ??

    Jeżeli przeciwnik nas C/R na river to byłoby to jego trzecia identycznie rozegrana ręka w ciągu 61 rozdań! A przecież to nie jest często spotykane zagranie. Poza tym ten gość jest fishem i może robić różne dziwne ruchy.

    Z drugiej jednak strony.... mamy tylko overparę ,board jest sparowany a przeciwnik się nie poddaje.

    Narazie głosy są podzielone
    Tamar: Bet call - z uśmiechem
    Jekus: Bet fold
    Anoxic: Bet fold ???

    Ja nadal nie mogę się zdecydować co jest lepsze

  7. #7
    Zaraz... Block bet na pozycji- co to takiego?!

    Gosc jest raczej weak passive station, po dwoch akcjach typu c/c c/c c/r- mi to zbyt wiele nie mowi- jakiej byly wielkosci pule w tych rozdaniach, ile bylo osob, jaki board itd. wtedy byc moze mozna by bylo cos wiecej powiedziec- ale podejrzewam, ze gosciu dwa razy po prostu trafil silny uklad slow played set/2 pair itd.
    Tak jak wyzej napisalem gosc jest weak/pass station- wiec bet for value- i nie obawialbym sie tego c/r.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    b/c i usmiech

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja nie pisałem że grałbym b/f, tylko że skoro zamierzasz spasować na raise to nie graj więcej niż 1/2 puli bo nie będzie opłacalne.

    Jak teraz wczułem się w sytuację to ja gram b/c ale nie z uśmiechem, bo jednak czasami tutaj jesteśmy w dupie :P

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Co do blocking bet to źle rozumiałem to pojęcie.

    rozdanie zakonczyło się tak:

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with

    Flop: ($4.50)
    Turn: ($11.50)
    River: ($26.50) (2 players)
    SB checks, Hero bets $15, SB raises to $30, Hero calls $15



    Jak widać w trakcie gry postanowiłem go sprawdzić pomimo tego że sporo wskazywało na to ,że przegram showdown.
    Większośc opowiedziała sie za obcją: bet/ call czyli wyszło na to, że miałem niesłuszne wątpliwośći.
    Ostatnio edytowane przez NsPike ; 16-03-2010 o 17:36