Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    wybiera sie ktos?jesli tak to czy samochodem czy samolotem?jak najlatwiej tam sie dostac?i czy sam dowod wystarczy czy paszport jest konieczny?
    ja wygralem ticket z satelit na unibecie polecam

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    tuz obok jest Warna, a najwiecej polaczen jest z Sofia, po drugiej stronie kraju

    lot powrotny mozesz sobie zarezerwowac jak najszybciej linia Norwegian, Warna-Warszawa za 220zl

    lot "do" gorszy, z tego co pamietam wiekszosc z przesiadka w Sofii...
    ewentualnie mozna Sofia-Warna pojechac pociagiem, tanio bo okolo 50zl, ale dlugo, jakies 7 godzin

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    5
    Jesli chodzi o dojazd to jeszcze w wakacje dalo sie znalezc fajnie promocje linii Norwegian, bilety kolo 250 zl na linie Warszawa - Warna. Bułgaria jest w unii wiec paszportu nie potrzebujesz, chyba ze bedziesz jechal przez np. Serbie albo inne kraje spoza unii. Gl na turnieju

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez matt86ck Zobacz posta
    wybiera sie ktos?jesli tak to czy samochodem czy samolotem?jak najlatwiej tam sie dostac?i czy sam dowod wystarczy czy paszport jest konieczny?
    ja wygralem ticket z satelit na unibecie polecam
    W ubiegłym roku grałem z Złotych Piaskach w pokerka. Przekopałem wszystkie opcje lotu do Bułgarii. Chartery do Warny były raz w tygodniu i w złym terminie (przylot w dniu turnieju po jego rozpoczęciu). Z wielu opcji wybrałem ta przez Sofie. Z Sofii najlepiej jechac do Warny autobusem (kilka różnych firm przewozowych,niedrogo, co pół godziny i niemal przez cała dobe - z tym, że należy wziąć poprawke, że były to ostatnie dni sierpnia. Chociaż w czerwcu powinno być podobnie). Z Warny najlepiej taksówką (choć sa też na dworcu na który sie przyjeżdża mini busy). Na taksówki nalezy uważać. Najlepiej brać te żółte. Każda ma cenę na szybie za 1 km. Ceny od 0.90 do 1.20 lewa. Cwaniaków można trafic po 4-5 lewa (mają tak napisane na szybie). Z każdym taksówkarzem można ustalać kurs już przed ruszeniem do celu. Nie sa to drogie przejazdy. Niedaleko od Złotych Piasków jest tez rumuńskie lotnisko w Konstancy, ale w ubiegłym roku nie było tam rozsądnych lotów. Autobus z Sofii do Warny jedzie ok 6 godzin. Cena bardzo przystepna ok 50 zł. Ładne widoki (ciagle góry). Nie ma korków. Polecam. Zresztą, jesli uda mi sie załapać (zacząłem grac i chcialbym sie dostac) będę raczej tą drogą pokonywał trasę. Warszawa-Sofia-Varna- Złote Piaski.

  5. Gralismy w zeszłym roku w Marcu turniej w Złotych Piaskach. Wybralismy dość specyficzną formę dojazdu : wynajęlismy sobie busa z Katowic do Budapesztu a dalej pociagiem do Warny.... jechalismy 2 dni i impreza była przednia Latem jezdzi pociag do Warny z Krakowa - polecam taką formę podróży, oczywiście dla wytrwałych Koszt to ok 100-150 zł. w jedna stronę kupując bilety od granicy do granicy w pociagu lub na stacjach granicznych. Gwarantuje, że taka podróż zapewnia wiele niezpomnianych wrażeń Jechalismy sypialnym więc jesli ktoś zaniemógł zawsze mógł nabrać sił przed turniejem....
    Ostatnio edytowane przez Orangefish ; 26-03-2010 o 18:42

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez Nilmar Zobacz posta
    Jesli chodzi o dojazd to jeszcze w wakacje dalo sie znalezc fajnie promocje linii Norwegian, bilety kolo 250 zl na linie Warszawa - Warna. Bułgaria jest w unii wiec paszportu nie potrzebujesz, chyba ze bedziesz jechal przez np. Serbie albo inne kraje spoza unii. Gl na turnieju
    Norwegian zaczyna sezon lotów do i z Varny 7 czerwca. Czyli można z nimi wrócoć. Trudniej jest tam sie dostać.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    ja dzis rezerwowalem lot do Varny z Warszawy, na 27.05, za 750zl od osoby, liniami Bulgarian Airlines z przesiadka w Sofii
    2h do Sofii
    2h na lotnisku
    1h do Varny
    zaledwie 5h cala podroz

    to jedyne sensowne polaczenie jakie znalazlem, rozniace sie cena w zaleznosci od dnia wylotu