Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Witam, mam następujacy problem:
    Używam triala najnowszego PT (gdyż użyłem kodu na 2 innych stanowiskach) i podczas gry na stole HUD nie zlicza graczom rozdań. Pokazuje jedynie informacje/statystyki bazujac na starych rozdaniach, które sa w bazie. Jedynie moje rozdania zlicza.

    Ścliślej o co chodzi. Gram na stole 9 osobowym gdzie gra 3 nowych graczy (nie mam w bazie na nich danych). HUD powinien więc powoli zbierać na nich dane, ale tak nie robi! Mogę zagrać z nimi 100 rozdań i dalej nie wyświetli się nic na temat ich gry - po prostu nie zlicza im rozdań.
    Inny gracz na stole na którego miałem powiedzmy 700 rak cigle ma te 700 rak, w ogóle to nie rośnie.

    Jedynie mnie te rozdania HUD zlicza i u mnie widać poprawna ich ilość, tzn. po każdym rozdaniu wzrasta o 1.


    Miał ktoś tak?!

    Nie wiem od jak dawna mam ten problem, ale zdaje mi się że wczesniej np. tydzień temu tak nie było...

    Acha, HUD nie pokazuje tych rozdań, tzn nie zbiera z nich informacji, ale Poker Tracker przechwytuje te rozdania i wszystko jest w bazie. Rozdania więc nie gina (no to jest logiczne skoro HUD poprawnie działa przy moim nicku), jedynie HUD nie zbiera informacji nt moich przeciwników w czasie sesji!!!
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 16-03-2010 o 16:10