Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Swoja droga wlasnie sie zarejestrowalem

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Wyobrazcie sobie sytuacje. Zostalo was juz tylko 2, obydwoje mniejwiecej tyle samo zetonow. Masz AA, raisujesz gosc call flop AAK. Poszly alliny i gosciowi dochodzi runner runner royal flush :lol:

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    To juz nawet bez roznicy, pewnie rozdanie przy rownych stackach,przykaldowo moje AA kontra KK i river K i tak zakonczyloby sie zawalem z mojej strony :lol:

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    zawalem to moze nie ale jak to naprawde jest on line (wydawalo mi sie ze live) to po przegraniu heads up na koncu na 100% bym za przeproszeniem monitor rozj**al

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n
    probowalem sie zarejestrowac bez wplacania kasy i sie nie dalo.. a jak komus sie udalo to niech napisze
    I nie uda Ci sie - musisz regularnie grac na kase - naliczaja Ci pkt - i po wyrobieniu jakiejs tam ilosci dostajesz wejsciowke - mam ich chyba z 5-6 teraz...
    Ale gra sie fatalnie - goscie przebijaja z byle czym - za kazdym razem jest kilka tys graczy...
    Aby zaczac grac w PP trzeba wplacic min 50$ - w tym zdaje sie, ze jest zawarta gra w jednych eliminacjach

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    DisBart wlasnie napisalem ze sie zapisalem i gralem..... Nigdy nie wplacilem kasy na paradise (konto mam jakies 4 miechy)...

    Jak przegralbym milion dolarow 1 rozdaniu i dostal tylko 10 tys to marny monitor bylby najmniejsza rzecza ktora bym rozjebal, najprawdopodobniej po turnieju potrzebny bylby remont calego mieszkanie a wstawienie okien na 100%

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja tam bym sie przygotował na taki turniej. Obok kompa 0.7l Johnnie Walkera, jakbym odpadł na finałowym stoliku, to piję do dna. Po przebudzeniu może nie byłbym wstanie zniszczyć całego domu :lol:

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    DisBart wlasnie napisalem ze sie zapisalem i gralem..... Nigdy nie wplacilem kasy na paradise (konto mam jakies 4 miechy)...
    a to przepraszam - moja pomylka - chociaz podejrzewam, ze drugi raz juz sie nie dsz rady zarejestrowac (tutaj juz beda w gre wchodzily zdobyte pkt)

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    w pierwszej edycji grałem w głównym turnieju,o weiscie do niego zagraem dwa razy,rada dlatych którzy mogą sobie pozwolić na zagranie tylko jednego turnieju,poczekajcie,póżniej będzie dużo lużniej,nawet tylko 200 osób może grać w eliminacjach,bo frerollowcy zawsze rzucają sie na początek

  10. #20
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    A jaki jest limit osob w tym glownym turnieju ?