Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witajcie!
    Od pewnego czasu grywam dużo SNG i chcialbymzacząć z MTT. Grywam na ultimatebet(SNG mają od niskich stawek typu 10 centów) jednak tam jest mały traffic. Czy znacie inne poker roomy gdzie za niewielkie pieniądze mogę sobie pograć SNG oraz MTT? Chodzi mi o turnieje z wpisowym 1 dolec lub mniej. Zaznaczam ze nie gram jeszcze dla profiu bo jestem 'poczatkujacy' i sie ucze nei mam tez wielgasnego bankrola.
    Pozdrawiam serdecznei i z gory dziekuje za rady
    Elemel

  2. #2
    Na Everest masz sporo sitków poniżej 1$ (myślę, że dla początkującego ruch jest wystarczający).
    MTT są równieź za 1$ bez rake (zwą się "Żeton i Krzesło"), są rozgrywane kilka razy dziennie; zazwyczaj grywa ok. 400-500 graczy.
    Na Party jest raczej słabsza oferta jeśli chodzi o te stawki (a sitów to chyba nie ma wcale).
    Co się dzieje na innych roomach to nie wiem ale przypuszczam, że na Starsach i FullTilcie też trochę tego znajdziesz.

  3. #3
    Dzięki za odpowiedź. Sprawdzę Everesta. Myślisz , że ruch na tym serwerze będzie większy niż an UB?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    jak chcesz ruchu to idz na pokerstars tam ponizej 1$ to bedziesz mial mnostwo gier

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez wrobelekelemelek Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź. Sprawdzę Everesta. Myślisz , że ruch na tym serwerze będzie większy niż an UB?
    Nie wiem, nigdy nie byłem na UB.
    Jeśli uprawiasz spory multi-tabling to szału nie ma. Najwięcej zawsze jest don'ów.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Na pokerstars są sity 360os turbo 10c. Są sity zz 10minutowymi blindami 45 i 90os za 25c. No i są ofc sity nawe za 2c LOL

    Co do MTT to 3 razy dziennie są MTT za 10c turbo z 50$ dodane do puli. Raz dziennie są za 25c(100$ added) i za 50c

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Na pokerstars są sity 360os turbo 10c. Są sity zz 10minutowymi blindami 45 i 90os za 25c. No i są ofc sity nawe za 2c LOL

    Co do MTT to 3 razy dziennie są MTT za 10c turbo z 50$ dodane do puli. Raz dziennie są za 25c(100$ added) i za 50c
    Dzięki.
    W takim razie zarejestruje sie na starsach!
    Pozdrawiam
    Elemel

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    eee małe sprostowanie. Są TEZ sity z 10min blindami

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Na pokerstars są sity 360os turbo 10c. Są sity zz 10minutowymi blindami 45 i 90os za 25c. No i są ofc sity nawe za 2c LOL

    Co do MTT to 3 razy dziennie są MTT za 10c turbo z 50$ dodane do puli. Raz dziennie są za 25c(100$ added) i za 50c
    faken szit. Wreszcie turnieje dla mnie ;D O której są te za 25c?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    o 3 nad ranem