Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 88

Wątek: 18man reg tread

  1. #71
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 124171

    mialem sprzeczke z kolega on mowi ze dla niego to 88 to tez izi call

    dla mnie to idiotyzm ostatni tutaj callowac sie powinno tylko AA i moze KK

    kto ma racje?

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Też tak tu to gram. A wdłg mnie opłacalny call jest JJ+, AK bo z tym 88 to zdecydowanie to wyrzucam.
    Koleś potrzebuje tu >75% equity w mojej ocenie na twój range który wynosi 100%.
    Na filmiku szkoleniowym TMoney0209 gra tak jak ty więc nie ma się co martwić

  3. #73
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Żaden z Was nie ma racji Według SNG Wizarda, jeśli pushujesz 100%, to call jest poprawny od TT. Jeśli 85% to JJ+, a jeśli mniej niż 65% to QQ+. AK wyrzucamy tu zawsze.

    Sting

  4. #74
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Żaden z Was nie ma racji Według SNG Wizarda, jeśli pushujesz 100%, to call jest poprawny od TT. Jeśli 85% to JJ+, a jeśli mniej niż 65% to QQ+. AK wyrzucamy tu zawsze.

    Sting
    75% - to jest TT+ dokładnie według equilatora -.-

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Mam propozycję, może nagrywalibyśmy filmiki a osoby z forum komentowały by zagrania i wrzucały swoje filmiki, co wy na to? Mówię tu oczywiście o 18nastkach turbo.

  6. #76
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352

  7. #77
    nie da rady.
    koles gra lifetime jakies 65 gier dziennie (when playing), chyba z 2.5k gier max w miesiacu.

    tutaj musi zagrac 7700 gier z 10% ROI, albo 5000 gier przy 15% ROI.
    Watpie zeby cisnac na ilosciowke udalo mu sie utrzymac te 15% roi....

    ja tam rezerwuje 1k akcji chyba

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Mi tez sie wydaje ze sie przecenil Bedzie musial sporo stolow jednoczescnie dolozyc a wtedy ROI spadnie mu o kilka % Do tego zmeczenie dojdzie jak ktos nie gra regularnie naprawde duzo to mu sie tylko na papierze w obliczeniach wydaje ze da rade a tak z marszu jest ciezko Trzeba stopniowo sie przywyczajac do coraz wiekszej ilosci h spedzonych przed kompem Pamietam jak sam po raz pierwszy przekroczylem 3000 gier w miesiacu i jak mnie mimo dobrego krzesla bolaly juz plecy i ogolnei mialem dosc a teraz jest luzik

    Nie chodzi mi o to ze to nie jest realne w ogole tylko tak jak pisze 8dyb8 ze dotychczacowe staty (ilosc gier w miesiacu) raczej na to nie wskazuja ze mu sie uda

  9. #79
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    no mi też się wydaje że mu się nie uda

  10. #80
    Kiedy on rusza z tym wyzwaniem? Będzie jakiś live stream?