Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Zagalem wczoraj pierwszy raz w sunday million. Odpadlem wlasciwie w 1 rece (po poznej rejestracji) z AK. 5 pozycja (blindy 150-300) moj raise 900 spotyka sie z reraisem 1800 goscia z 6 pozycji na co zagralem all in do 10k. Mial QQ.

    Zdaje sobie sprawe ze zagranie bylo zle ze wzgledu na:
    - jest to deepstack
    - nie wiem nic o graczu
    - w zasiegu rak moglem liczyc tylko na pare (aq nie sprawdzi)
    - 215 dol jest troche powyzej mojego BR

    I teraz to pytanie tyczy sie tej ostatniej kwestii. Czy to zagranie jest zle z mojej strony PRZEDE WSZYSTKIM ze zwgledu iz wpisowe jest high dla mnie. Tzn branie coinflipow jest zwlaszcza wtedy nie oplacalne czy nawet jakby 215 bylo w granicach mojego BR to i tak byl to easy fold.

    Z tego co rozumiem oplaca sie brac coinflipy majac maly stack w relacji do blindow a przy duzym stacku gdy kazdy kolejny zeton (ICM) znaczy juz mniej.
    Ostatnio edytowane przez hotspurfc ; 15-03-2010 o 13:07

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez hotspurfc Zobacz posta

    Zdaje sobie sprawe ze zagranie bylo zle ze wzgledu na:
    - jest to deepstack
    SM deepstack? lol. to jeden z gorszych sunday majorów jeśli chodzi o strukturę
    - nie wiem nic o graczu
    to argument za all-inem
    - w zasiegu rak moglem liczyc tylko na pare (aq nie sprawdzi)
    żebyś się nie zdziwił
    - 215 dol jest troche powyzej mojego BR
    nie trzeba było grać
    Z tego co rozumiem oplaca sie brac coinflipy majac maly stack w relacji do blindow a przy duzym stacku gdy kazdy kolejny zeton (ICM) znaczy juz mniej.
    ICM nie ma nic do gadania w tej fazie. Skoro rozważasz raise/fold ze swoim stackiem to lepiej wyrejestruj się i pograj kilka mniejszych eventów.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Po pierwsze to po co grac turnieje na ktore nie ma sie rolla a takze czesto skilla(nie mowie ze tak jest w Twoim wypadku). Nie ma sensu robic zlotych strzalow tylko konsekwentnie budowac rolla zeby kiedys moc grac takie turnieje. Bardziej ev+ bedzie tutaj wziecie cash z wpisowego i zagrac za to 20 mttkow.

    Co do rozdania ja bym sie sklanial do calla 3beta i foldu na nietrafionym flopie.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Trochę nie rozumiem twojej odpowiedzi mash.

    SM jest uważany za deepstack. Masz startowe 10,000 czyli dużo więcej niż standardowe 1500/2500.

    Poza tym chyba nie zrozumiałeś mojego pytania skoro odpowiadasz w stylu:

    "Cytat:
    - w zasiegu rak moglem liczyc tylko na pare (aq nie sprawdzi)
    żebyś się nie zdziwił"

    P.S. zaskocz mnie i napisz co jeszcze mogło mnie sprawdzić poza parą i AK??

    BartekPL: Wiem i dostałem się tam przez satelitę która skończyła się później niż sądziłem i nie mogłem wypłacić tournament money co miałem w planie. Gram te satelity dla t$.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    BartekPL:fold czy semi bluff??

    flop padł 992

    w puli byłoby zatem jakieś 4 tysiące. Mój stack 8200. Przeciwnik jakieś 13k.

    Raise 2.4k / 1.8k / 3.4k ??


    Poza tym chodzi mi przede wszystkim o ustalenie kwestii tego ze oplaca sie brac coinflipy majac maly stack w relacji do blindow a przy duzym stacku już nie. (czy np mając 23k coinflip za 5k tak a za 10 k nie. Jak duże znaczenie mają w tym przykładzie blindy?)

    Raisując all in byłem przekonany że będzie to coinflip.
    Ostatnio edytowane przez hotspurfc ; 15-03-2010 o 15:10

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Koleś, grywam ten turniej od dwóch lat. W 20$ cubed zaczynasz z 6000 na 10/20. Po godzinie jest 75/150 i kolejne 3k, więc masz 9k. W SM po godzinie masz 150/300. 33xbb w SM vs 60xbb w 20$ cubed. Dalej twierdzisz, że to 'deepstack'? Pod koniec drugiej godziny jeśli się nie podwoisz musisz szukać sytuacji do all-ina.

    Callowanie pre i zobaczenie flopa to najgorsza opcja i granie po prostu weak.

    Nie wiem jak możesz dawać tyle kredytu zaufania do idiotów którzy grają w niedzielę. Myślisz, że te ogromne fieldy to są profesjonaliści, którzy się zbierają w weekendy żeby pograć? Nie, większość to okazjonalni gracze.

    Poza tym po chuj pytasz o radę skoro wiesz lepiej.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Poza tym po chuj pytasz o radę skoro wiesz lepiej.
    LOL najpierw wywod a pozniej to xd padlem

    Easy stack off w tych 8k ludu 90% to donki i nie zdziw sie jak zobaczysz nawet KQo czy inne cuda na patyku xD

    rr AI i tyle przygrales flipa trudno

    EDIT: A najlepsza opcje dal mash imo , unregister i graj sobie sng czy mniejsze turnieje za 11$ jes zajebisty deepstack na PS , turniej trwa z 15h ale to jest prawdziwy deep zaczyna sie z blinadmi 10/20 i 5k na start i 30min blindy
    Ostatnio edytowane przez No3Air ; 15-03-2010 o 15:57

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    1 i najważniejsze - Nie grał turniejów na które nie masz rolla.
    2. Jak już pisali poprzednicy, Sunday Million to w zasadzie nie jest bigstack - minęło niewiele czasu Twojej gry a Twoje M było równe około 22. W tańszych turniejach często znajdziesz lepszą strukturę.
    3. Możesz przeciwnika bardziej postraszyć nie allinując się od razu, tylko raisując do np. 4000. Na niektórych to podziała.
    4. Skoro byłeś taki pewnien, że będzie coinflip a koniecznie chciałeś jeszcze pograć to trzeba było zrzucić na jego reraise. Ale nie wygrywając flipów nie masz szans w SM.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    W sm teraz strasznie dużo graczy, 10 k ludzi od czasu tego 4mln gtd - dobrą reklame sobie zrobili


    Saty Hyper-Turbo pękają w szwach ^^

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    2. Jak już pisali poprzednicy, Sunday Million to w zasadzie nie jest bigstack - minęło niewiele czasu Twojej gry a Twoje M było równe około 22.
    a jak w ogole rozpoznac czy cos jest bigstackiem ?

    ile mniej wiecej bb czy jakie M powinno byc po godzinie ?

    pytam, bo kiedys zagralem sobie w czyms przedstawianym jako bigstack i po jednym nieudanym ch-raisie, paru zlozeniach do 3betow juz przed przerwa pierwsza bylem na okolo 15 blindach.