Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Party Poker tez tak robi? i nawet o tym nie informuja?

    Ciezko sprawdzic odsetki na euro bo tam mi zamkneli konto i zalogowac sie nei moge, a pemietam ze dostalem kiedys takiego maila, ktorego oczywiscie usunalem.

    Ktos wie cos wiecej na ten temat? Czy za kilka lat zaczna sie jakies numery dziac?

    HeyPoker a Ty nie mozesz sie od kolegow managerow dowiedziec jak to wyglada? EuroPoker jest przeciez w tej samej sieci co Wy.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie utrzymuję z nimi kontaktów. Moje pytanie dotyczyło party poker.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Ja rozumiem, ze nie utrzymujesz ale czy dla dobra pokerowej spolecznosci nie mozna by sie czegos dowiedziec?

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Party jak długo nie grasz zabiera ci punkty (bodajże po 200 punktów zjada) i zabiera Ci kase. Jak zje Ci wszystkie punkty i cała kase to sie już do Ciebie nie dowala.

  5. #15
    niezle zlodzieje, na dobrych roomach to nawet odsetki dostajesz jak masz wieksze kwoty, a ci oplaty pobieraja za to ze trzymaja twoja kase w banku i zarabiaja na niej?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Polecam przeczytać ten temat cały:

    http://forum.pokerzysta.pl/partypoke...i-z-party.html

    Wiele firm stosuje się do takich praktyk.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Czym sie rozni tamten temat od tego? Niczym, to samo pytanie, to samo wyjasnienie a tak naprawde nic konkretnego. Dalej nie wiadomo czy oni robia to tylko na koncie, tzn moge powiedziec tym z party czy euro GTFO
    czy moze jednak trzeba uwazac bo jakias frajerska oplata rosnie i rosnie a w koncu wystawia komus rachunek z tytulu prawnie obowiazujace umowy (regulamin)

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Betsafe tez cos takiego stosuje

    Czas na powrót do gry w Betsafe. Dlaczego nie zalogować się ponownie do swojego konta gracza i oddać się przyjemnościom naszych ofert?

    Twój aktualny bilans konta gracza wynosi: 0,31 USD

    Teraz albo nigdy! Wkrótce będziemy zmuszeni pobierać opłatę za nieaktywne konto gracza* bezpośrednio z Twojego konta gracza, które będzie obciążane kwotą 20 PLN miesięcznie. Aby uniknąć pobierania opłaty po prostu zaloguj się do swojego ko nta gracza w dowolnym dniu tego miesiąca i zagraj za prawdziwe pieniądze w naszym serwisie. Betsafe zaprzestanie pobierać opłatę administracyjną jeśli balans konta gracza Użytkownika wynosić będzie zero, lub jeśli konto gracza będzie reaktywowane poprzez zawarcie zakładu za prawdziwe pieniądze w sekcji Pokera, Kasyna, lub Gier. Opłata administracyjna jest nałożona na konto gracza w wyniku ponoszonych kosztów organizacyjnych.

    * Opłata zgodnie z naszymi Przepisami i Warunkami (Główne przepisy konta, 2.14).
    * Jeśli balans twojego konta Betsafe wynosi zero (0), to wtedy z powodu braku środków nie nastąpi obciążenie konta i nie zostaniesz obciążona(y) opłatą.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zajebiste podchody robia
    btw europoker wysyla do mnie maile mimo ze nie mam tam konta
    ciekawe kto odsprzedal im moj adres mailowy???

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    w jaki sposob moga sie do Ciebie przypieprzyc? Ciebie obowiazuje polskie prawo a ono mowi, ze korzystanie z hazardu internetowego jest nielegalne

    to tak jakby wystawili Ci fakture za kokaine