Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    10
    Dostałem taką oto wiadomość która przeleżała sobie w spamie...

    "" nasze rejestry wykazują , że nie logowałeś (-aś) się do swojego konta przez okres 180 dni.

    Twoje nieaktywne konto zostało obciążone opłatą administracyjną 6.67 USD, zgodną z polityką naszego PORTALU. Jeżeli nadal nie będziesz się logował(a) do swojego konta przez następne 90 dni, Twoje konto ulegnie wygaśnięciu, a suma bilansowa nie będzie podlegała zwrotowi i ulegnie przepadkowi.""


    czy takie jaja to norma czy ja jestem jakiś niedzisiejszy ?
    Inne pokerroomy prowadzą jakieś podobne praktyki? Czlowiek niegdy nie czyta regulaminu pokerrooma bo nie spodziewa sie takich kwiatków. Zadziwaijąca jest opłata administracyjna... Za rok dostane wezwanie od firmy windykacyjnej z Luxenburga a kontakt z nimi jest dość utrudniony

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    15
    ja dostalem podobnego meila z gamebookers

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    podobnych wątków już kilka było więc pewnie więcej roomów coś podobnego kombinuje

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Bo jednak warto poświęcić kilka minut na przeczytanie regulaminu....

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    10
    ale tutaj bardziej chodzi mi o sam zapis a nie czy było w regulaminie czy nie bylo.... skoro dojabali to mniemam ze było...

    a jak nie było to podwójny zonk

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Warto chyba na takie jebniete roomy wplacic po 5$ i jak przyjdize taki mail, zalogowac sie, zagrac jedna reke na micro i wyjsc. Lepsze to niz potem miec jakies problemy z jakas firma co bedzie Cie scigac za 6.77$ + 1000$ odsetek

    Trzeba placic za bledy poczatkujacego. Jakie jeszcze roomy takie akcje robia?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Party Poker też tak robi.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    dawno sie tam nie logowalem (Party) a w mailach nic od nich nie dostaje. jak to zrobic bym kiedys nie otrzymal emaila w zwiazku ze splata "dlugu" z powodu nie logowania sie?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    jak nei masz nic na koncie to nic Ci nie zabiorą

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    A jakieś odsetki rosną?