Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nie, nie dostaniesz. Za to dostaniesz 4beta od 75s i musisz wypieprzyc

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    nie, nie dostaniesz. Za to dostaniesz 4beta od 75s i musisz wypieprzyc
    No i tu jest pies pogrzebany.

    Może na waszych limitach, site'ach tak jest. Na 50NL 6max pushe w 99% to jest KK+, AK. Czasem QQ. Goście sprawdają duże 3bety z 45s, i na flopie robią calla, a na turnie fold jak nie dojdzie do koloru!

    A 4bet range to 1-2,5%.

    Napisałem zresztą wcześniej, że wszystko zależy od założeń. Jak bym się obawiał blefów to call może być lepszy. A jak nie to 3bet i tyle. BalugaWhale mówił. "Gdyby w Holdemie było 8 ulic to bym betował 8 ulic, aż dostanę raise'a/check raise'a."

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    nie, nie dostaniesz. Za to dostaniesz 4beta od 75s i musisz wypieprzyc
    uwazasz ze 3b calling range nie istnieje ?? tzn. albo ktos zrobi fold albo 4bet ?? absloutnie sie zgadzam co do 3bet/fold QQ,JJ ze jest marnowanie value tak dobrej ręki, nie wiem jak u was ale ja czesto dostaje calle od PP i kolesie sie stackują na niskim flopie z 88+ , ludzie sprawdzają 3bety z różnymi smieciami, przynajmniej jest tak na Ongame, tam uwielbiają sprawdzac 3bety z SC

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ja wcale nie jestem przeciwnikiem 3beta. Przeciwko takiemu bardzo aggro typowi często będziesz musiał wytrzymać 3 ulice betów na Axx albo Jxx flopach. Twoja ręka będzie zwykle zbyt słaba na c/r for value no i na trafionych flopach będziesz grał station. W ogóle zakładam, że na nietrafionych flopach odpuszczasz, co również jest kiepskie jak się nie ma planu co zrobić jak nie trafisz (AJo nie ma semiblef potencjału). Z pozycją to call izi, oop można za to miksować call i 3bet, obydwa są moim zdaniem dobre. Call jest tym lepszy im bardziej wiesz jak grać na missed boardach poza 100% c/f. A co do 3bet/fold JJ/QQ to się absolutnie nie zgadzam. Na stołach 6-max mam co prawda doświadczenie tylko z ps i ftp, ale jest tam na tyle dużo agresywnych gości już na nl50, że 3bet/5bet shove będzie z nimi EV+ bo będą robić 4bet blefy/stackować się z TT i AQ.

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Wasze zalozenia sa rewelacyjne, pod warunkiem, ze gramy ze skonczonymi durniami, ktorzy to i tak oddaja $, ale wydaje mi sie, ze nie o to chodzi jezeli chcemy sie rozwijac

    i uwazasz, ze ktos ma staly calling range, ktory jest za slaby na 4bet i za dobry na call? takie np 88-JJ i AQ, AJs? I gra nim sztywno fit or fold? Po co komu porady w takim razie, skoro to studnie bez dna?

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Wasze zalozenia sa rewelacyjne, pod warunkiem, ze gramy ze skonczonymi durniami, ktorzy to i tak oddaja $, ale wydaje mi sie, ze nie o to chodzi jezeli chcemy sie rozwijac

    i uwazasz, ze ktos ma staly calling range, ktory jest za slaby na 4bet i za dobry na call? takie np 88-JJ i AQ, AJs? I gra nim sztywno fit or fold? Po co komu porady w takim razie, skoro to studnie bez dna?
    Założenia są pod przeciwników. Jedyne co od początku pisałem to, że mówienie, że nie można 3betować i foldować, jest głupie. Na niektórych można, na niektórych nie można.

    I nie rozumiem co masz na myśli pisząc, "nie o to chodzi jeżeli chcemy się rozwijać". Właśnie dlatego, że się rozwijamy jednych 3betujemy, innych sprawdzamy, do innych foldujemy.