Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    No to po co tyle 3betujesz skoro możesz callować i wyciagać value po flopie?
    Tak, teraz będę callował TT, JJ i QQ. Zamiast wyciągnąć value przed flopem od calli i po flopie. Będe pozwalał, żeby za darmo spadało i A, K i mnie wywalali z lub bez A, K. A i jeszcze zaproszę innych do gry po flopie.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Tak, teraz będę callował TT, JJ i QQ. Zamiast wyciągnąć value przed flopem od calli i po flopie. Będe pozwalał, żeby za darmo spadało i A, K i mnie wywalali z lub bez A, K. A i jeszcze zaproszę innych do gry po flopie.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    Rozwiń myśl chłopcze.

    anoxic napisał, że nie mogę 3betować i foldować. To powiedz co jest złego w 3betowaniu TT, JJ, QQ i foldzie do pusha lub commitującego 4beta?

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Rozwiń myśl chłopcze.

    anoxic napisał, że nie mogę 3betować i foldować. To powiedz co jest złego w 3betowaniu TT, JJ, QQ i foldzie do pusha lub commitującego 4beta?
    Kiedy chłopcze zrozumiesz ,że granie np. z JJ 3 bet i fold do 4beta jest z dupy linią i jest to marnowanie value tej ręki.Sory ale przykłady i dokładne omówienie tematu kosztuje najlepiej zapisać się na jakąś stronkę kołczingową.Ode mnie dodam ,że musisz zweryfikować tok myślenia.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 21-03-2010 o 11:35

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    Kiedy chłopcze zrozumiesz ,że granie np. z JJ 3 bet i fold do 4beta jest z dupy linią i jest to marnowanie value tej ręki.Sory ale przykłady i dokładne omówienie tematu kosztuje najlepiej zapisać się na jakąś stronkę kołczingową.Ode mnie dodam ,że musisz zweryfikować tok myślenia.

    To moze zacznij wypowiadać się tylko na bocznicy i wszystkim to na dobre wyjdzie...

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    akurat tutaj w 100% popieram lolo2

    bet/fold @ JJ,QQ itp to jedne z bardziej beznadziejnych koncepcji

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Także popieram, a krytykuje sposób wypowiedzi.

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Także popieram, a krytykuje sposób wypowiedzi
    Jep w łep emotikona.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 21-03-2010 o 18:21

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Rozwiń myśl chłopcze.

    anoxic napisał, że nie mogę 3betować i foldować. To powiedz co jest złego w 3betowaniu TT, JJ, QQ i foldzie do pusha lub commitującego 4beta?
    Bo z JJ czy QQ wycigniesz value od TT, AQ i AK na niskim boardzie.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Bo z JJ czy QQ wycigniesz value od TT, AQ i AK na niskim boardzie.
    A calla nie dostanę od 22-JJ, AQ i SC? Dostanę. I o to chodzi Pusha dostanę tylko i wyłącznie od KK+, AK.