Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    jesli 3betujemy AJ to tylko z zamiarem zeby sie stackowac pre ? imo 3b and fold to 4b jest do przyjecia poniewaz bez jakiejs historii mozemy byc pewni ze jestesmy z tyłu jesli koles wrzuci 4b, choc na początku lepiej 3betowac AK, QQ+ i jakies random bluffs
    Oświecicie kolege bo na forum sobie pomagamy.
    A ja dostałem warniga do moich wulgaryzmów.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    jak najbardziej, nawet nalegam, jesli to jest złe podejscie, to czemu nie napisałes powodu dla jakiego jest błędne ?

    "..na forum sobie pomagamy" czyz nie ??

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    3bet fold to normalne zagranie. Jeżeli spodziewam się calli od masy gorszych rąk i 4betów od monsterów to co dziwnego w tym zagraniu.

    Jeżeli ktoś uważa inaczej to niech pokaże mi swoją fold to 4bet% z dużej próbki.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    myśleli myśleli i nie wymeśleli
    Leszek napisz ,że 3 bet z AJ i fold to 4 beta to zły pomysł do vilijana co podbija ze co.
    bo ja już sie sam gubię.
    Ogólnie chłopaki to ja to widze tak,że gra jak przebije to ma AA,KK a jak spasuje to miał gorszą rękę to trochę nie o to w tym chodzi.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 18-03-2010 o 23:08

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez lolo2 Zobacz posta
    myśleli myśleli i nie wymeśleli
    Leszek napisz ,że 3 bet z AJ i fold to 4 beta to zły pomysł do vilijana co podbija ze co.
    bo ja już sie sam gubię.
    Ogólnie chłopaki to ja to widze tak,że gra jak przebije to ma AA,KK a jak spasuje to miał gorszą rękę to trochę nie o to w tym chodzi.
    Ciężko zrozumieć twoje zdania.

    Ale nie wiem czemu zakładasz, że nigdy nie dostaniesz calla od gorszej ręki? Poza tym dla kogoś więcej value może być z folda do cbeta lub przed flopem niż z grania bez pozycji gdy często się nie trafi, a osoba nie potrafi grać w takiej sytuacji.

    Mówienie bez dodatkowych założeń, że 3bet fold jest zły jest głupie.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    trudny jestes :P i nadal nie pomagasz

    zaznaczyłem wyraznie ze wolałbym na początku 3betowac z AK i QQ+, i cos jak 78s niz z AJ bo zadko kiedy ktos nas sprawdzi z gorszym Ax i trudno bedzie wyciągnąc value, a czesto jesli dostaniemy akcje to bedzie to od AQ, ale przewijają sie dosyc czesto gracze typu:

    steal from BTN 50%
    fold to 3b 20%-30%, którzy 4betują tylko AK i moze JJ+ ale sprawdzają mase smieci, wiec w takiej sytuacji 3b AJ i fold to 4b tez jest nielogiczny ?

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    1.3bet jest debilizmem bo spasują słabsze ręce a sprawdzą nas mocne,mocniejsze=komplikacja gry plus zbudujemy pulę plus gramy oop.Plus nawet jak debil sprawdza szeroko bo ma pozycję 3/4 czasu gówno trafiamy agramy oop.
    2.AJ to na sh bardzo silna ręka jaki widzicie sens w 3 betowaniu tak SILNEJ RĘKI i składaniu się do 3 beta skoro chcemy złożyć się do 3 beta to należy tam tak zagrać 35o.Zbrodnia marnować taka rękę.Lepiej zrobić call i wyciągnąć max od KJ,QJ,TJ,czy Axniski
    Kumacie.
    I dlatego nie rozumiem założonego tematu super linia tylko co na turn?Banan kuzwa na ryj i call do końca.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 19-03-2010 o 21:56

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    można było tak od razu napisac, jak widzisz wyzej, z tego co ja napisałem absolutnie sie zgadzam, jedno ale, granie OOP w 3betowanej puli nie jest az tak waznym czynnikiem bo SPR jest dosyc mały i zabiera sporą czesc przewagi jaką ma koles IP

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Również nie rozumiem. Mogę 3betować karty, które zrzucam do 4beta. Przecież większość zrzucam do 4beta jak 3betuję.
    No to po co tyle 3betujesz skoro możesz callować i wyciagać value po flopie?

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    No to po co tyle 3betujesz skoro możesz callować i wyciagać value po flopie?