Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [nl50] - JJ

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Fold flop. Tak pasywny przeciwnik nie będzie c/r'ował flopa z drawem, jedyne co bijesz to Tx. Na turnie oczywiste, że zagra, jak już robił c/r flop (rzadko gra agresywnie, więc jak już to zrobił, to niemal na pewno będzie kontynuował) i ciężko powiedzieć czy to mocna T czy FH. Te staty są z 3-handed czy 5/6 osobowy stolik się rozpadł?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jeśli callujesz jego c/r flop to znaczy, że poza mocnymi układami set (9 combosów, 7 na turn) i 57s (2 combosy na flop, 1 na turn) stawiasz, że przeciwnik ma tam również gorsze układy od twojego, i przy takich statch może to być w sumie jedynie AT. ATs 3 combosy, ATo 9 combosów. Przegrywasz przeciwko 8 układom, bijesz 12, więc callując flop konsekwentnie powinieneś zrobić calldown do końca jeśli nie spadnie na river A/T.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Jeśli callujesz jego c/r flop to znaczy, że poza mocnymi układami set (9 combosów, 7 na turn) i 57s (2 combosy na flop, 1 na turn) stawiasz, że przeciwnik ma tam również gorsze układy od twojego, i przy takich statch może to być w sumie jedynie AT. ATs 3 combosy, ATo 9 combosów. Przegrywasz przeciwko 8 układom, bijesz 12, więc callując flop konsekwentnie powinieneś zrobić calldown do końca jeśli nie spadnie na river A/T.
    1. przeciez to nie jest tak, ze on tam raisuje malo for value itp. jest niski board a on raisuje 3-handed, najczesciej bedzie mial tam air (lub cos niewiele sie od air rozniacego.), ktory ZNACZACO przewyzsza % caly value range, ktory mozna mu tam dac, ktory zreszta moze byc kazda T ...



    Na turnie board sie paruje, jego maly bet ewidentnie smierdzi mi setem z flopa, pewnie malo betnal z nadzieja ze odczytam to jako slabosc i wsune z OP
    2. ocenianie slabosci na podstawie bet sizingu is vvvv wrong imo. Przy tym spr moze sobie zabetowac jak mu sie tylko podoba a i tak sie wsunie na riverze.

    ogolnie, biorac pod uwage, ze:

    a) karety nie istnieja
    b) TT pewnie raisuje pf
    c) stol sie paruje wiec JJ > T7

    jedyne czego mozna sie bac, to ze zamienil 5x w blef, ale to i tak cooler. Jakikolwiek fold w tym rozdaniu o ile villain nie jest 6/5 jest dla mnie poza jakimkolwiek wyobrazeniem

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    122
    Jasne,że przeciwko normalnemu graczowi banan na ryj i shove na turn.Tylko przeciwko takiemu podejrzana sprawa.To nie jest nl200 tu trzba kombionować anypokerowo.
    Ostatnio edytowane przez lolo2 ; 14-03-2010 o 14:57

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie jestem Krolewicz przekonany, że villain z tego rozdania (mało agresywny) jest na tyle kompetentny pokerowo żeby rozumieć koncept, że na stoliku 3-handed relatywna siła ręki się zmienia i będzie Tx napierdzielał jak nutsa. Ale oczywiście mogę się mylić i nie mówię, że nie.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    to jest 3- handed a nie fr panowie, więc traktujemy to praktycznie jak HU. Wg mnie 3b do 5 , flop call, turn allin.

  7. #17
    Stolik rozpadl sie rozdanie wczesniej, jestem przekonany ze villain nie rozluznil nagle swoj zasiegu...

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Fold flop. Tak pasywny przeciwnik nie będzie c/r'ował flopa z drawem, jedyne co bijesz to Tx. Na turnie oczywiste, że zagra, jak już robił c/r flop (rzadko gra agresywnie, więc jak już to zrobił, to niemal na pewno będzie kontynuował) i ciężko powiedzieć czy to mocna T czy FH. Te staty są z 3-handed czy 5/6 osobowy stolik się rozpadł?
    +1


    BTW: po co w ogóle korzystać z HUD'a, skoro w tej konkretnej sytuacji bierze się w ogóle pod uwagę opcję, że villain może jednak nie ma na łapce monstera?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    As played teraz nie możesz zrzucić, dostałeś najlepszą kartę z talii (poza J obv.). Call turn i call river. Shove na turnie głupi pomysł, wyrzucamy wszystkie gorsze układy z rozdania.