Strona 38 z 55 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 549
  1. #371
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    taaa tylko ze .... wtedy rebuye odpadaja , ktokolwiek zapomni zapisac sie = odpada , room musial by nam specjalne turnieje do tego celu robic bo transferow miedzy graczami nie przepuszcza zeby ot tak kazdy przelewal do siebie nawzajem , a paradise chyba nawet takich transferow nie ma ;/ w cholere wad to by mialo

  2. #372
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Marynarz no nie dobijaj mnie jaki on był prosty??
    Bardzo prosty fold. Tam chyba nawet AA jest do zrzucenia, ale to zalezy od tego ilu jest shortstackow i jak bardzo krotkich.

    Kiedy zaczynacie lige?

  3. #373
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ... ok ok oczywiście macie racje ja byłem 37 więc było jeszcze pięciu za mną nauczka na przyszłość.

    ..a z ligą jest nie ciekawie nie wiadomo czy w ogóle ruszymy.

  4. #374
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Mam pytanie ,czy znajdzie się na tym forum klient z głową lub jajami,który pomoże nam zorganizować ta biedną ligę.Po prostu nie mogę zrozumieć,że w innych miastach grają sobie spokojnie a u nas nie można tego obejść /może się mylę to niech mnie ktoś wyprostuje/

  5. #375
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Mam pytanie ,czy znajdzie się na tym forum klient z głową lub jajami,który pomoże nam zorganizować ta biedną ligę.Po prostu nie mogę zrozumieć,że w innych miastach grają sobie spokojnie a u nas nie można tego obejść /może się mylę to niech mnie ktoś wyprostuje/
    A tak w ogóle to to z czym jest problem, z lokalem? Bo ja nie bardzo rozumiem. Miałem chęć w końcu trochę pograć live a tu kupa - w Stargardzie, Kołobrzegu, Koszalinie grają a u nas na wsi nie można? Już widzę jak źli ludzie z US zakradają się do lokalu o godzinie 19 w środku tygodnia w celu zrobienia "nalotu" hehe.

    P.S. Poza tym uważam, że brak ligi w Szczecinie oraz moje wszystkie bad beaty to "wynik kampanii nienawiści zapoczątkowanej przez Tuska".

  6. #376
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    Colo cos ogarniesz?? czy musisz paletę załadowac i odesłac

  7. #377
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    a dlaczego by nie zorganizowac ligi tam gdzie cashe sie co tydzien rozgrywaja w srodku tygodnia ?

  8. #378
    Szczerze powiedziawszy nie bardzo ogarniam sedno problemu.... chodzi o lokal czy o to by komuś się chcialo?? Bo moim zdaniem paru ludkom mysiałoby bardzo się chciec. I wtedy : zrzuta, wynajęcie nieumeblowanej dużej kawalerki, dwa stoły z jakiegoś demobilu /blaty są podobno firmowe/, każdy chętny w ramach wpisowego przynosi sobie krzesło/!/ , ustalanie rake'a na lokal i oplaty /zależnie od frekwencji, catering we własnym zakresie. Ot takie prywatne spotkania przy kartach i wódzie. Myślę że finansowo to by się zbilansowalo , tym bardziej że pewnie nie tylko liga by tam grywała... Devsiu !
    A czasami móglby ktoś sobie czasami wujka z Pipidówki przenocowac albo panienkę zbrzuchacic ...... dorzucając się do czynszu. Wszystko zależy od tego jak bardzo zglodniejemy gry na żywo i jak mocno zechcemy chciec. Pzdr.

  9. #379
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No fajnie nam się dyskusja rozwija ,tak generalnie chodzi o lokal tzn.o sing sing tam już nas nie chcą jest drugi lokal ktoś na forum proponował czyli byłoby gdzie grać tylko...........ale tu niech już Mateusz się wypowie.

  10. #380
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    zeby wstawic 3 stoly i swobodnie grac potrzeba pomieszczenia 5 na 10 metrow a najlepiej 6 na 10 zeby mozna bylo sie swobodnie poruszac po pomieszczeniu + jakies dodatkowe pomieszczenie (kuchnia) + wc ciezko bedzie o taka kawalerke po za tym sasiedzi by nas atakowali co chwile tu potrzebny jest bardziej lokal po za mieszkalnictwem