Strona 35 z 55 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 549
  1. #341
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2
    Hehe, 3miejsce Irku to słabo,a widziałem,że tak łatwo było zwycięzce ligi poniosły emocje Irku wymuszając na nim call z AJ kontra American Airlines Sikora nie ma to jak wjechanie na ambicje śmialiście się z Chomiczka a tu drugie miejsce, jak widać wystarczy rozegrac 5 rąk przez caly turniej:P

  2. #342
    Ja pierdolę, jaka konspira !!!! Wulgaryzmy są nie do powstrzymania . Nie dosc że tajna godzina, niepewny termin i miejsce ................ to jeszcze tajne wyniki. Na chuj nazywac to ligą, skoro pozostałych graczy /spoza mastersa/ izoluje się od informacji. To kurwa co ? Mięso armatnie ? Zabawa w samych swoich ? Jakies pierdolone szu-szu-szu krewnych i znajomych królika ?!To była w końcu ta liga czy nie ?? Czy spotkały się wczoraj cztery osoby /bo tyle tu się podaje/ i sobie pograły? Skoro miał byc to masters ligi w której brało udział i becalowało 50 osób - to może ktoś miałby chęc zajrzec i pokibicowac ??/!! Albo przynajmniej poznac pelne wyniki .
    Cyt. : ".... zainteresowani dostali info pelne;] "
    Kurwa nic dodac , nic ując. Brawo.
    Irek , jak by ło w piatek ? I dlaczego w ten nic nie bedzie ??

  3. #343
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...w zeszły piątek było fanie zagrało dwadzieścia osób zwycięzca zaliczył700pkt.
    .a w ten organizatorzy są poza szczecinem.

    .a co do konspiry no cóż powalony rząd, powalony kraj, powalone czasy organizator czyt.wynajmujący lokal nie życzy sobie ogłaszania na forum,że u niego odbywają się imprezy typu masters czy w ogóle jakieś rozgrywki pokera sportowego.
    Dlatego CoLO poinformowął tylko finałową dziewiątkę.
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 08-10-2010 o 14:59

  4. #344
    j.w

  5. #345
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Pelne wyniki mastersa:
    1. zizu!
    2. Chomik
    3. Irek
    4. Dracstrong
    5. Marynarz
    6. Karpov
    7. Mors
    8. Kobold
    9. CoLO

    gratki dla pierwszej trojki ;P mi nie bylo dane nawet za dlugo pograc w tym mastersie lol
    A odnosnie konspiracji to um... bez przesady znow ;P
    Niedlugo info na temat nowego sezonu mam nadzieje ;o

  6. #346
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    mysle ze jutro / dzis wieczorem cos wiecej o lokalu bede wiedzial ;/ dluzy sie to i sam juz mam dosc
    zapewne jak z sing nie wyjdzie jutro/dzis to odrazu zaproponowany lokal wyzej sprawdze

  7. #347
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Działaj CoLO działaj,bo wszyscy już spinają pośladki jak to Dziadkobi mówi.Wczoraj jeszcze spotkałem swojego ulubieńca wypytywał o ligę kiedy rusza ,więc jest szansa,że będzie o czym pisać a i na lidze będzie wesoło bo bez PAŁY to już nie to samo

  8. #348
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    Witam wszystkich,
    jestem nowy na forum i nowy w szczecinie. Rozumiem ze drzwi są otwarte dla nowych graczy i jak juz wszstko bedzie wiadomo na temat ligi to będ mogl dolaczyc ;>

    Pozdrawiam

  9. #349
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Devs !! Myślę że swoje przemyślenia mógłbyś napisać na priv do Irka a nie rozwijasz się tam gdzie Cię nie proszą i gdzie nie bywasz .
    I teraz zastanów się dlaczego nikt nie zaprasza Cię na grę .................................................. .
    Czasami warto zachować pozory .
    CoLo na co czekasz , przecież wiadomo że w Sing Sing gry NIE BĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Marek zgubiłeś telefon ??

  10. #350
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    hmmm a co ja zlego napisalem ? dla pewnosci przytocze swoja wypowiedz

    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    Ogolnie z pokerem zrobila sie konspira gracze zamkneli sie w 10 osobowej grupce ... kiedys bylem zapraszany na cashe na szczecinskie low stackes ale niestety od blisko 4 miesiecy nie zostalem poinformowany o zadnym cashu mimo ze jak do mnie sluchy dochodza ze cashe odbywaja sie codziennie a szkoda bo fajnie sie gralo
    wybacz morsiu ale nie widze w mojej wypowiedzi nic czym mogl bym kogos urazic no chyba ze kogos ta wypowiedzia urazilem to w takim razie bardzi przepraszam nie to bylo moim zamiarem