Strona 33 z 55 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 549
  1. #321
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    z liga moga byc jednak pewne opoznienia -_-
    prosze aby odezwal sie do mnie ktos kto interesowal sie przepisami z pokerem aktualnymi, potrzeba mi zrobic liste obejsc systemu o ktorych slyszeliscie na priv / tel / gg ;]

  2. #322
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...Drag strong nie wiem czy poprawnie napisałem nicka w każdym bądz razie chodzi o Roberta może on coś poradzi.

  3. #323
    Yo,
    Jakby ktos ze Szczecina byl zainteresowany jutrzejszym turniejem na wyspie to niech sie odezwie do mnie plx.


    --------------------
    glor 608/401/503

  4. #324
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    spadaj fishu nikt z toba nie pojedzie;]poszedles z gg i mnie wysuckoutowali...pojebana gra...teraz sie zajebalem z wkurwienia juz 6 rano za 14h nastepny event ja pierdole...jebac turnieje;/ nie zrobie minimum planu przez dzisiejszy tur;/ chyba ze rozjebie pedalow jutro albo w niedziele

  5. #325
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    dobrze będziesz runnowal w tym za 5k to minimum zrobione lekko i ze sporą górką;p

  6. #326
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...no dobrze mija kolejny dzień termin mastersa coraz bliżej a tu nic nam CoLO nie potwierdzasz .Gdzie gramy??? o której gramy??? dlaczego gramy??? ..itd. o ligę to już nawet nie pytam po prostu ze strachu.

    ..oczywiście najprościej by było zadzwonić do Ciebie i wszystko jasne ale ja jakoś wolę na forum........nie wiem dlaczego?

  7. #327
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    wieczorem ide znow pogadac z managerem i nieco wiecej bede wiedzial o lidze ... narazie lekka dupa jest jezeli chodzi o lokal, postaram sie szybko napisac co sie dowiem

  8. #328
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    26
    No to lipa . A ja już szykowałem się na Mastersa. No nic trza dalej pośladki spinać i czekać na jakieś korzystne rozstrzygnięcia. Pozdrawiam wszystkich..

  9. #329
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1
    Panowie co z tym mastersem?
    Na ten czwartek wszyscy zarezerwowali sobie czas. Czy jest jakiś problem?
    Jest to typowy turniej sportowy i możemy go rozegrać wszędzie po wcześniejszej rezerwacji stolika w lokalu, świetlicy obojętnie jakiej sali , domu! Jest to turniej zamknięty.
    A na mastersie pomyślimy co dalej.
    Pzdr

  10. #330
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...ok mastersa gramy w czwartek po szczegóły odsyłam do CoLA tel. ew. na priv