Strona 32 z 55 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 549
  1. #311
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Oficjalnie gratulacje Colo za załatwienie!

    teraz czekamy na rozpiske terminów ligi

  2. #312
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ......Devsiu,Morsiu napisał wyraznie cyt.:"tam gdzie zawsze i to co zawsze start o 19!!

    CoLO wszyscy na pewno są Ci wdzięczni za załatwienie sponsora i to całkiem sporawego!!!

    ....ale wydaje mi się,a u mnie graniczy to z pewnością ,że pokerzyści szczecinscy są już zagotowani co do terminu inauguracji naszej ukochanej ligi pokera sportowego.

    Jak te konie w blokach startowych czekają na bombę w górę!!!


    Proszę termin MASTERSA

  3. #313
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    29
    Witam.

    A więc wychodząc na przeciw szczecinskim graczom, zapraszam wszystkich zainteresowanych na nasz cykliczny turniej do Świnoujscia. Szczegóły:

    Miejsce: Pewien ekskluzywny hotel w Świnoujsciu
    Czas: Juz niedlugo, bo w ta sobote tj 2.10 o 15:00
    Wpisowe: 120e + 50zl, rejestracja przez soft Paradise, nazwa turnieju: "Sunny Island"
    Oplata organizacyjna: 50zl idzie na wynajecie sali i krupierow
    CAP: 36 osob. Na ta chwile spodziewamy sie okolo 20 graczy, nie liczac tych ze Szczecina
    Struktura: 15,000 zetonow, blindy 30 minut.
    Satelita: dzisiaj o 20:25, wpisowe 11e (jedno wejscie dodane do puli). haslo: "island"
    Pula dodana: to chyba najwazniejsza informacja. 750e plus drugie tyle po wyrobieniu punktow

    Na poprzednim turnieju zjawilo sie okolo 10 graczy ze Swinoujscia i 25 z calej Polski.
    Tym razem bedzie nieco mniej graczy z Polski, dlatego jezeli bedzie nikle zainteresowanie ze strony graczy Szczecinskich, to cykl turniejow moze sie zakonczyc.
    Mysle, ze nie trzeba nikogo przekonywac, ze dla samej puli dodanej turniej ten bedzie EV+, wiec zapraszam w imieniu wlasnym i organizatorow na nasza urokliwa wyspe :]
    Licze, ze tacy gracze jak Gruda, Laziale, Glor, Mario, Ambient, Lightning, Trotyl, Napalm czy Totti wyraza zainteresowanie. Mysle, ze wysokosc wpisowego spowoduje zainteresowanie z ich strony. Jak na polskie warunki wcale nie male.

    Pozdrawiam, JenOr

  4. #314
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    kurde malenki do niedzieli mam tury w necie,trwa gsop...;/ale jestem chetny na nastepny na 100% milo bedzie zagrac cos fajnego i sie napic;]dawno zesmy sie nie widzieli;]gruda

  5. #315
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...no to chyba się doczekałem,co prawda nie oficjalnie ale zawsze to miło poinformować.


    MASTERS w przyszły czwartek???

  6. #316
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    tak , jutro jeszcze zadzwonie do sing sing upewnic sie z lokalem i puszcze juz oficjalne info o nowym sezonie + mastersie

  7. #317
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .....mastersie+nowym sezonie

  8. #318
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    male opoznienie z info, ok 22 powiniennem wiedziec jak stoimy z miejscem do grania
    i potwierdzam ze masters bedzie rozegrany 7dmego , wszystko wieczorem sklece w calosc

  9. #319
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Jenor ja to samo co sviestas

  10. #320
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...dziś piątek godz19,00!! U Dina rebuy 30pkt. przez pierwsze 4 lewele trening przed mastersem i ligą przybywajcie tłumnie spragnieni małych drzewek Wojtka. LOL zapraszamy

    ..boisz się,że odpadniesz i mało pograsz nie bój zaraz będzie casch!!
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 01-10-2010 o 10:24