Strona 31 z 55 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 549
  1. #301
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    a moze jak przeczyta raz czy drugi takie opinie to zacznieodbierac telefony chociaz bardzo watpie najlepiej do niego nie dzwonic i si enie denerwowac dzis do mnie zadzwonil a devsik pokazal kulture i grzecznie odebral

  2. #302
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    ja mam do Maria 95% skuteczności

  3. #303
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........no to jesteś szczęściarz.........albo

  4. #304
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    hmmm a jakie bonusy dostaje od ciebie za odebrany telefon ? sporawe chyba skoro oplaca mu sie odebrac

  5. #305
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    5$ na PS

    żartuje

  6. #306
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558


    panowie wlasnie zaczelem robic stronke dla naszej ligi NUDZI MI SIE W PRACY bedzie full php ze statystykami itp itd

  7. #307
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta


    panowie wlasnie zaczelem robic stronke dla naszej ligi NUDZI MI SIE W PRACY bedzie full php ze statystykami itp itd
    Jacy panowie ! Tu są też panie :P
    Co do pokera w Szczecinie - ciezko jest do was wszystkich sie odzywac, jak nie mamy kontaktow, gra sie prawie codziennie gdzies i czesto musimy naprawde kombinowac ludzi, wiec jesli sa chetni to super ! byloby niejedonkrotnie o wiele latwiej zebrac ekipe. Czy dobrze zrozumialam ze w piatek u dina jakis turniejek planujecie ? pozdrawiam wszystkich !

    BTW ale zrobiliscie zbiorowy najazd na marianka hehe, to fakt, trzeba go troche zdyscyplinowac

  8. #308
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....dobrze zrozumiałaś

    ....a świstak siedzi i zawija w sreberka...a Tomaszek siedzi w sieci i młóci,że główka mała!!!

    pozdrawiam

  9. #309
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez dominatorka Zobacz posta
    Czy dobrze zrozumialam ze w piatek u dina jakis turniejek planujecie ?
    Standardowy rebuy 30 czy cos innego ?
    Ostatnio edytowane przez Devs ; 29-09-2010 o 12:39

  10. #310
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Ok oficjalnie:
    Nowy sezon ligi bedziemy grali pod patronatem Paradise Poker.
    - €120 do każdego turnieju
    - €600 do Masters
    Polowa bonusu dopisywana do konta od razu, aby moc wyplacic i miec dopisana 2ga polowe bonusu wyrabiamy 8x FPP za kazde € bonusa (zarowno pierwszej jak i 2giej polowy bonusa)

    Co turniej bedziemy mieli do dyspozycji jakies gadzety w stylu koszulek etc. ktore beda ladowaly u zwyciezcy turnieju i osoby ktora jakos bede losowal co turniej Co to dokladnie bedzie jeszcze nie wiem jako ze nie otrzymalem jeszcze gadzetow... ALE ale ale...
    wlasnie kuriera pozegnalem i od tego sezonu mamy profesjonalne blaty pokerowe ... xD
    wiecej szczegolow niebawem

    P.S. padl jeszcze jeden pomysl ktoremu jestem przychylny. Mianowicie przeniesienie topicu ligi na forum serwisu poker1.pl , ten serwis z paradise poker wspolpracuje i w sumie mieli bysmy mala reklame na przyszlosc w postaci ew. relacji powiedzmy z mastersa czy cus, tutaj na forum bysmy zostawili tylko topic informacyjny. Co o tym sadzicie? Ja jak juz zaczalem jestem za bo wiadomo... reklamy ligi nigdy za malo i moze sprowadzi nam to troche nowych osob
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 29-09-2010 o 13:27