Strona 28 z 55 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 549
  1. #271
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...widzisz CoLO nie tylko mnie skręca LOL a jak tak ze czterdziestu chłopa skręca nie wyrobisz się w sing-sing . Działaj chłopie działaj,ja sam przyprowadzę trzech nowych pokerzystów działaj chłopie działaj Dominatorka,też się nie może już doczekać o jerrym już nie wspomnę DZIAŁAJ CoLO DZIAŁAJ !!!

  2. #272
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Masakra !!!

  3. #273
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    1 poprawe egzaminu pisalem do tej pory , za tydzien kolejna a po drodze ze 2 przedmioty na zaliczenie + lekarz znow ;D
    z liga chcialbym ruszyc w pazdzierniku juz jak bede wiedzial gdzie dokladnie na uczelni stoje.
    z mastersem mysle ze podobnie.
    ze sponsorem , mam 2 pelne oferty, 3cia dogaduje. jak ugadam szczegoly to dam tutaj wszystkie 3 i zdecydujemy.
    maly teaser odnosnie sponsorow "Jestem w stanie przekazac zetony, karty i blaty." :>

  4. #274
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...fajnie,że się odezwałeś trzymam kciuki za poprawki z tym lekarzem to znowu brzuszek?
    Jak byś jeszcze przetłumaczył mi ostatnią linijkę bo nie bardzo ją łapie/wiesz starsi panowie mają czasami problemy/

  5. #275
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    to znaczy ze nie bedzie problemu z rzeczami ktore bardziej przyciagaja fishe niz bonusy, tj. z koszulkami czapeczkami etc mysle ;]

  6. #276
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Dzięki serdeczne!

  7. #277
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    OK
    trzeba wybrac oferte sponsoringu z ktorej skorzystamy, oto 3 opcje ktore mamy w tej chwili:

    Paradise Poker:
    - €120 do każdego turnieju
    - €600 do Masters
    - masa gadżetów różnej maści

    Każda kasa księgowana w postaci bonusów, możliwość wypłaty po zdobyciu 7x tyle FPP ile wynosił bonus. Wypłacenie bonusu manualne tzn. niech osoba, która wyrobi się zgłosi i wtedy uwolnię bonus.
    (W grach cashowych 1 FPP przypada na każde 0,25 EUR prowizji, które gracz wpłaci w danym rozdaniu.)

    Ladbrokes:
    -na Lige 1200€
    -wg propozycji 100€ na turniej / 300€ na mastersa , tyle ze musieli bysmy skracac lige do tego.
    wiec na nasz format wychodzilo by 75€ na turniej i 300€ na mastersa
    -"Jestem w stanie przekazac zetony, karty i blaty."
    Ladbrokes Merchandise at Ladbrokes Loyalty Shop


    Betclic:
    - Do każdego turnieju ligowego dodajemy 80€ do podziału dla Top3 (dopisywane na konto gracza - musi być to konto z przynajmniej jednym depozytem tzw. Real Money)

    - Do turnieju finałowego dołożymy pulę nagród uzależnioną od tego ile osób założy konta na prawdziwe pieniądze podczas trwania ligi (poprzez bannery ligowe lub z podaniem kodu). Pula dodana wyniesie: (ilość graczy x15€). Jeżeli uda się więc zachęcić 30 osób to pula nagród sięgnie 450€.

    - Dopisywane bonusy nie wymagają obrotu. Z moje strony nie ma opóźnień etc. Jak już uzgodnimy warunki, będą honorowane, zależy mi jednak na określonej liczbie nowych graczy. Jeżeli chodzi o stoły, karty, etc to niestety po wejściu w życie ustawy zrezygnowaliśmy z tego typu materiałów. Nie mogę w związku z tym nic takiego zaoferować.

    Wg. mnie:
    betclic jest w sumie najlepszy jezeli chodzi o bonusy podczas ligi, fakt ze wystarczy wplacic cokolwiek i odrazu mozna wyplacic przebija wszystko - to oczywiste, tyle ze troszku doswiadczenia juz mam z tym jak wyglada mobilizacja ludzi do rejestracji gdziekolwiek , raz ze jedni juz beda mieli tam konta , inni poprostu oleja a kolejni zapomna o kodzie i skonczymy z mastersem z dodana pula w postaci uno eurunio dodatkowo brak jakichkolwiek gadzetow i pierdolek na zachete dla graczy to minus

    ladbrokes - tutaj tez calkiem fajnie z wyplatami kasy z bonusow , oferta bonusowych zetonow kart spoko , a blaty ktore patrzalem na ich stronie sa 10cio osobowe chyba w teorii... czyli w teorii bylo by mozna je klasc na stoly zamiast naszych wspanialych narzut czy cus

    - paradise poker hum no tutaj najbardziej okazala oferta jezeli chodzi o kase , problem w tym ze cala kasa do wyrobienia ... z tego co znalazlem i wkleilem wyzej przy podziale 60/45/15 bylo by wiec 420fpp czyli 105€ rake za pierwsze miejsce ... w sumie calkiem sporo... jezeli liczy poprostu rake za rozdania w ktorych siedzielismy a nie tylko rake ktory wplacilismy to jeszcze ujdzie ;o
    no i tutaj mysle ze mieli bysmy najlepsza oferte jezeli chodzi o 'gadzety' , ktore wg mnie mogly by troszku osob przyciagnac

    finalnie wachal bym sie pomiedzy paradise a ladbrokes... w sumie sam nie wiem czemu z przechylem na paradise jednak...
    jakie wasze opinie? o jakies szczegoly dopytac? bo napewno napisze jeszcze do paradise i ladbrokes z zapytaniem o nieco blizsze sprecyzowanie gadzetow roznej masci i blatow...

  8. #278
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Colo dawaj Lige, w koncu sie obronilem wiec z Ilem wpadamy z nasza Policka szkola pokera Pzdr.

  9. #279
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....nareszcie ........Police wpadają będzie komu złoić tyłek LOL.
    Co do wyboru sponsora...paradise najlepsze ale wyrobienie tego bonusu masakra 1euro 4pkt 7pk uwalniamy1euro nie chcą przyciągnąć graczy i zarobić na nich w dłuższym okresie czasu tylko od razu ciachnąć na nich prawie x2 powtórzę MASAKRA.Bet clic jak już mam konto to lipa? Ladbrokes słabiutkie bonusy tak więc ciężko coś wybrać ale niech się większość wypowie zapraszam do wypowiadania się na tym forum pisemnie a nie tylko czekaniu na ligę musimy wybrać sponsora serdecznie zapraszam.

    P.S,Marek a TY gdzie nie wywołuję Cię do tablicy w sprawie ZIMY bo jaka będzie to każdy wie nawet PAŁA/a właśnie ROBERCIK przeszło CI już zaszczycisz nas swoją obecnością/tylko czekam na Twoją ciętą ripostę tudzież wypowiedz.

    Pozdrawiam wszystkich pokerzystów ze Szczecina i Polic Sebastiana/PERWERS na PS/ też i zapraszam na ligę

  10. #280
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    colpong bierz 1 oferte imo,zaczynaj z ta liga nawet ja sobie raz wpadne zobaczyc czy jest jakis postep w skillu i czy ktokolwiek rokuje na przyszlosc;]