Strona 24 z 55 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 549
  1. #231
    [QUOTE=junntan;369967].......a jeśli czwartek to o której bo o 19 to się nie wyrobimy


    ..........Marek i co z zimą ?
    J.w.
    A w kwestii rozprzestrzeniania niegodziwości .. to ja sobie wypraszam sugestie , że mam stawic sie z walizką pięcdziesiątek. Po pierwsze nie mam walizki , jeno używaną reklamówkę z Netto... a po wtóre skąd nabrac tyle pięcdziesiątek ...??? Emerytura /głodowa/ za pasem .. a kieszonkowego już dawno nie dostaję. W kwestii mastersów itp. mnie jest egal ... bo szanse marne, ale uważam że kombinowanki z terminamii powiadamianie SMSami na ostatnia chwilę nie przechodzi.
    Teraz najbardziej mnie zajmuje problem gdzie i z kim pogram sobie live w wakacje w szczecinie.
    Coś komuś na ten temat widno ?

  2. #232
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Myślałem już,żeś zaginiony w akcji.Co firma to firma jest pytanie i jest odpowiedz.O cash bym się nie martwił zawsze sie gdzieś skrzykniemy.Walcz o mastersa

    Powodzenia!!!

  3. #233
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    gramy dziś ?

  4. #234
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....taa obecność obowiązkowa!!!

  5. #235
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432

    sie okazuje ze jednak miales marek szanse lol 2 pkt zadecydowaly ze kobold sie jednak utrzymal w mastersie
    marek i alina wyslijcie mi Wasze nr kont na unibecie to zglosze Was w nastepnym tygodniu

    um chomik tez mi swoj przypomnij bo jakims cudem go posialem lol ...
    poprzedni tydzien tez juz zgloszony wiec sie jutro logujcie zeby aktywowac bonusy
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 30-06-2010 o 16:07

  6. #236
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ......
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 30-06-2010 o 17:35

  7. #237
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    nick Aliny na unibecie to: ikokoshaleen, nr konta to 994377

  8. #238
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .......Marek ale jak by co to jesteś pierwszym rezerwowym.W życiu różnie bywa Zizu może jakiś transfer do bundesligi i już wskakujesz do dziewiątki.

    Pozdro.

  9. #239
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    wlasnie rozmawialem z erklosem na temat mistrzostw zachodniopomorskiego w szczecinie
    grane 10-11 lipca w hotelu silver (za cukrowa... wiec lekkie obrzeze szczecina lol)
    i teraz dobry news , cala banda glabow ktorzy z calej polski grali w eliminacjach do mistrzostw naszego wojewodztwa poblokowala nam miejsca, dlaczego?
    a no dlatego ze jak taki glab nagle stwierdzi ze jednak nie bedzie jechal tysiaca kilometrow zeby we freerollu zagrac to jego miejsce przepada bo nie bedzie mozna zastapic go nikim, nie moze ani wejsciowki przekazac , ani nie bedzie zadnych szybkich eliminacji na zywo.... a juz przypadki takich geniuszy znam...
    dzis ostatnie eliminacje online na full tilcie wiec powodzenia

    btw. zglosilem tez wyniki ostatniej kolejki wiec logujcie sie jutro zeby bonusy aktywowac, dodatkowo unibet zamierza zmniejszyc ilosc lig sponsorowanych z 25 do 15 zdaje sie na koniec wakacji , narazie sie lapiemy ale w razie co to poinformowalem ich ze my mastersa zagramy dopiero we wrzesniu zeby nam ta kasa nie przepadla jezeli nie bedziemy sie lapac do top15

    a przez wakacje sam postaram sie znalezc nowego lepszego sponsora

    EDIT:
    mala zmiana planow , osoba ktora przekazuje nr kont do wyplaty jest na wakacjach do 13 lipca wiec dopiero w nastepny czwartek bonusy zostana wyplacone...
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 07-07-2010 o 16:37

  10. #240
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    psss przeciez ten fulltilt to jakas bzdura... grasz satelite to turnieju na zywo w ktorym gra 200 masek a pula 8 wejsciowek po 320$...
    zeby tam dojechac wydasz wiecej kasy, nie liczac czasu..