Strona 23 z 55 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 549
  1. #221
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........a co się z tym twoim brzuszkiem dzieje? No to jeśli masters dziewięcioosobowy to się jeszcze bardziej pokomplikowało LOL


    ...kuruj się facet kuruj bo ostatnia kolejka się mega zapowiada a bez Ciebie to chyba tak jakoś głupio by było...co nie?

  2. #222
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .........a tak na marginesie to och pisze się przez ch a nie"oh"...........Mateusz!!!


    Zdrówka życzę i do wtorku

  3. #223
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    Witam Serdecznie !
    Pytanie do CoLo ? Jeżeli jest to możliwe do zrealizowania technicznie i zainteresowanym pasuje - to mam propozycję ?
    Ostatnia runda eliminacji do mastersa (liga) w poniedziałek 28.06.2010 np w lokalu s & s lub szukamy inny tu uśmiech do Dina i Morsa.
    Masters we wtorek 29.06.2010 w lokalu s & s plus/minus turniej towarzyszący dla pozostałych graczy sportowych.
    Na ten wariant (jeżeli jest możliwy ) zgadzają się już dziś karpovek i dracstrong.
    W okresie wakacji będzie mi (tz dracstrong) i innym graczą ciężko dopasować termin wtedy masters będzie musiał się odbyć po wakacjach.
    Pozdrawiam , proszę o opinię i propozycje.
    Dracstrong
    Ostatnio edytowane przez karpovek ; 26-06-2010 o 23:13

  4. #224
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez karpovek ; 26-06-2010 o 23:18

  5. #225
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .........lol a o tej00:18,żeś wykrzyknik dopisał.Pomysł może i dobry ale obawiam się,że nie wykonalny

    1.Poniedziałek to już jutro
    2.Nie wszyscy czytają forum
    3Mateusza boli brzuch a tylko On jako organizator mógłby taką rewolucje przeprowadzić
    4.Jak by co jestem za


    ............potrzebuję jeszcze siedmiu postów,żeby mieć czwórkę z przodu LOL

    piszcie coś,żebym mógł

    PS.Marek może wymienimy poglądy na temat przyszłorocznej zimy?


    czwórka ładniej wygląda LOL
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 27-06-2010 o 09:33

  6. #226
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    Oki Irek masz rację ale pierwszy ruch należy do CoLo (czy może i jak z lokalem w pn).
    Drugi ruch to sms-y od CoLo i nas wszystkich do znajomych graczy i minimum pierwszej 20 w lidze - oczywiście z prośbą aby każdy przesłał dalej do kogo zna numer tel.(metoda łańcuchowa bardzo skuteczna)
    Ja w tej chwili wysyłam sms-a do CoLo o treści "Jest propozycja gry w Pn 28.06.2010 ligi i 29.06.2010 Mastersa INFO NA FORUM"
    Prosze aby potwierdzać na forum osobiście lub przez inną osobę chęci gry w tych terminach.
    Pozdrawiam

  7. #227
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    sing sing odpada w poniedzialki, w vinci uzgodnilismy ze juz ligi nie robimy, 1 dzien to za malo - moglbym powysylac smsy do ludzi z zapytaniem czy im pasuje ale raz ze do wszystkich numerow nie mam a dwa ze do niektorych osob ktore ostatnio przychodza nikt numerow nie ma - zanim bym dostal dosc odpowiedzi ze pasuje to bedziemy mieli wieczor i zostanie pol doby na powiadomienie, zalatwienie lokalu ;/ a sam fakt ze ja raczej fizycznie nie przetrzymam 2 dni pod rzad siedzenia przy pokerze sprawia ze jestem przeciw temu niestety.
    pozatym samo granie mastersa to nie takie hop siup bo nie mozemy zaczac we wtorek tego grac jak ligi bo nie skonczymy w jeden dzien tego i tak
    bedziemy myslec we wtorek jak z tym mastersem zrobic...
    tak przy okazji, jestem za tym zeby zrobic znow rebuya za 30 (z promocjami 2x stack 50) bo z tego co zauwazylem ludzie sie juz na takie rebuye nastawiali i one maja w sumie lepsza strukture, za ? przeciw?

  8. #228
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    Oki CoLo zdrowie najważniejsze!
    Termin Mastersa ustalimy po wtorkowej lidze w gronie pierwszych dziewięciu zawodników.
    Ja jestem za rebuy 30 i w promocji 2x stack za 50.
    Pozdrawiam

  9. #229
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !
    Jeśli chodzi o Da Vinci nie było by problemu zagrać FINAŁ , ale myślę że należy zagrać go w Sing Sing , nie po to mamy ten lokal na rozgrywki aby finał grać gdzie indziej , a co do terminu Mastersa to może w czwartek zagrajmy ..................

  10. #230
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .......a jeśli czwartek to o której bo o 19 to się nie wyrobimy


    ..........Marek i co z tą zimą???

    ........ostatni masters trwał 11godz.
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 28-06-2010 o 11:14