Strona 48 z 55 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 549
  1. #471
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    4 grudnia organizuje turniej deepstackowy grubszy niz standardowy freezout ligowy miejscowka jeszcze nie znana jak poznam to podam zainteresowanym po za forum zainteresowanych zapraszam na priv

    Na chwile obecna udzial potwierdzilo 11 osob
    Ostatnio edytowane przez Devs ; 17-11-2010 o 17:10

  2. #472
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No i stało się Panie i Panowie nie uwierzycie ale stało się miałem o tym nie pisać ale zachowam się niczym Devs ,chociaż może nie do końca.

    Niniejszym mam wielką przyjemność ogłosić,że........................................ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............startujemy z naszą jedyną,ukochana,niepowtarzalna,najlepszą,największ ą co by tu jeszcze? mega opóznioną ale nic to najważniejsze,że ruszamy ze SZCZECIŃSKĄ LIGĄ POKERA SPORTOWEGO!!!!!!! Wszelkie info CoLO będzie wysyłał SMSy ja postaram się na priva pierwszy będzie Marek




    jeśli chodzi o nowych graczy to postarajcie się o osobę wprowadzającą
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 17-11-2010 o 07:59

  3. #473
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    irku daj coś na PW proszę

  4. #474
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    8
    A jak nikogo nie znam bezpośrednio to co, nie kwalifikuje się?

  5. #475
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No jest z tym mały problem jak sam widzisz przez chore ustawy jesteśmy póltora miecha w plecy.Napisz do mnie na priva pare słów o sobie pogadamy i może coś wykombinujemy acha koniecznie gdzie pracujesz jak można LOL


    /oby nie w celnej/

  6. #476
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...no i koleżka Arat80 załatwiony /pozytywnie/LOL

    Ktoś jeszcze z nowych? może N O W Y pisać śmiało na priva

  7. #477
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Irku sendnij na PW info

  8. #478
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...no to przerosło najśmielsze oczekiwania łacza się grzeją nie nadążam odpisywać na priva LOL

    już odpisałem ze dwudziestu ludkom każdy wezmie ze sobą dwóch koleżków o Matko ale się zadziało

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Jak narazie duzo wiecej info nie ma , wiec irek niewiele moze Wam wyczarowac w odpowiedziach ;]
    zaczniemy najprawdopodobniej w nastepnym tygodniu , lokal na 90% pewny (musze sie spotkac z managerem ktory jest za granica teraz)
    w sobote wieczorem najprawdopodobniej ostateczne info pojdzie w eter
    wiec z smsami privami etc poczekajcie prosze do soboty...

    a odchodzac od tematu mozecie pomoc mateuszkowi pojechac sie napic w warszawie na turnieju:

    Wymagane konto na ksiazko-pysku (FaceBook)
    Nalezy 'polubiec" demot:

    by CoLO: Tobet.com's Photos - Konkurs

    jezeli nie da sie 'polubiec' zadnego to pewnie dlatego ze trzeba kliknac lubie to w profilu tobetu: Tobet.com | Facebook
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 17-11-2010 o 14:23

  10. #480
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    Każda zainteresowana osoba która chciałby się bezpieczniej komunikować w sprawach pokera proszę o kontakt na priv. Pozdro

    Ps. Proszę się przedstawić bo nie będę odpisywał (Ksywa oraz jak to możliwe imię i nazwisko) Pozdrawiam.