Strona 40 z 55 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 549
  1. #391
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    oj synku synku ty jescze na nóżkach wujki wyszli chwilę przed Tobą ogarnełeś wczoraj na keszu?

  2. #392
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...acha sorka Devsiu,że tak pózno ale muszę Ci coś powiedzieć.Ty nie pisz na forum GDZIE KIEDY I CO tylko napisz sobie na kartce papieru harmonogram Szczecińskich pokerzystów i zapodaj do celnej ........podać Ci adres?

  3. #393
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ...acha sorka Devsiu,że tak pózno ale muszę Ci coś powiedzieć.Ty nie pisz na forum GDZIE KIEDY I CO tylko napisz sobie na kartce papieru harmonogram Szczecińskich pokerzystów i zapodaj do celnej ........podać Ci adres?
    loool

  4. #394
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ...acha sorka Devsiu,że tak pózno ale muszę Ci coś powiedzieć.Ty nie pisz na forum GDZIE KIEDY I CO tylko napisz sobie na kartce papieru harmonogram Szczecińskich pokerzystów i zapodaj do celnej ........podać Ci adres?
    a gdzie napisalem na forum GDZIE KIEDY I CO ?

  5. #395
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...to już tajemnica poliszynela to cyt: " we środę gramy cashe w szafie w piątki da vinci" oj Devsiu Devsiu styka?

  6. #396
    1. Irek
    2. Gruda
    3. Marek
    Czarno to widzę .... jeśli idzie o zapał publikum....... ale osobiście chyba dałbym radę zaoszczedzic te paczkę miesięcznie z kieszonkowego. Tak sobie rzucilem mysl... bo wydawało mi się to łatwe. Tylko mojej starej....... ani mru mru
    Poza tym : czasem jak czytam Devsa .... to mam normalnie kurwa odruchy....... seryjnego mordercy. Wydaje mi się , że gościu tak "po złości" za dużo pierdoli .
    I jakie 1500 ??? Apartament chcesz wynajmowac na Żoliborzu ?

  7. #397
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........no to jest nas czworo

    1.Irek
    2.Gruda
    3.Dominika
    4.Marek

    kto następny zapraszamy

  8. #398
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    heh marek a za ile sie spodziewasz znalejzc takie mieszkanko ? jak dobrze rozumiem chcecie szukac czegos na lige + cashe na lige to minimum 3 stoly musza sie zmiescic w dzisiejwszych czasach za mieszkanie krzycza sobie po 700-800zl + oplata dla spoldzielni 300 - 400zl + oczywiscie oplaty za prad ogrzewanie ... z 200zl total siedze wlasnie sobie na stronie z nieruchomosciami Nieruchomosci.pl :: katalog ofert nieruchomości i najtansza oferta jaka znalazlem to ... 1130zl + media taniej niestety nic nie ma (650zl wynajem 480zl do wspolnoty) moze faktycznie z 1500 przesadzilem ale taniej niz 1300 napewno nie bedzie no i przedewszystkim szukalem mieszkania w poblizu centrum a nie na majowym czy bukowym ...

    kolejna sprawa to koszty wystartowania wynajmujacy zazwyczaj zyczy sobie 2-miesiecznej kaucji a to daje nam jakies 1500zl + 95% mieszkan do wynajmu jest w ofercie posrednika ktory wezmie sobie miesieczna kaucje za pokazanie lokalu czyli dodatkowe 650zl po za tym trzeba postarac sie o jakies 2-3 stoly i z 30 krzesel (krzeslo to koszt 30-40zl ...)

  9. #399
    Taki pomysl. Mozna machnac turniej albo dwa (czy ilestam w zaleznosci od potrzeby) polcharytatywny z jakims mega rake`iem zeby uzbierac kase na kaucje plus pierwszy czynsz a pozniej jechac z rake`u turnieji granej juz w nowej miejscowce. Po czasie Ci najczesciej grajacy i tak pewnie sie przerzuca na promocyjny rake miesieczny.

  10. #400
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    a ja myslalem o rake typu 1zl od puli 20zl 2zl od puli 100 i mozna by bylo z tego jakos wyzyc (oczywiscie sprawdzonej puli a nie ktos bet 20zl i musi placic 1zl )