Strona 47 z 55 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 549
  1. #461
    Noo to tak relacja z tabela bedzie pozniej bo zostawilem rozpiske w walizce z zetonami ktore sa u Marty w samochodzie.

    Dominisia nie zdominowala bo nabudowala w pierwszej rece po fazie RB Maria calym soim stackiem ktory jak to powiedzial jest jak Phil Ivey "Czasami bywa czlowiekiem i przegrywa ale na dluzsza mete to nas niszczy". Niestety nie mozna mu bylo temu zaprzeczyc bo od samego poczatku na chip leadzie wytrwal do konca wygrywajac turniej. Drugi Kfiatek ktory po zwolotach i upadkach w gruncie rzeczy przez wiekszosc turnieju rowniez nie narzekal na brak zetonow na drugim stole. Nie pamietam dalszych miejsc :P Chyba Devs 3ci a 4ty Wozik.

    Co do lokalu... Bylo zajebiscie zimno!! To byl najwiekszy niepodwazalny minus... Stoly, miejsce i sala bardzo wygodne. Brak palenia wyszedl kazdemu na dobre. Byly jakies kanapki ktorych chyba nikt nie zamowil i calkiem dobra zupka gulaszowa po 6tce. Noo i to chyba tyle z plusow lokalu... Maly Carlsberg po 10... Wypilbym ich wiecej pomimo ceny moze gdby nie fakt ze bylo tak zimno ze kolejny zimny browar nie wchodzil w gre. Do tego wlasciciel nie byl mega zadowolony twierdzac ze mu sie to jednak nie kalkuluje bo musi wydac przez ten czas zbyt duzo kasy na... ogrzewanie!! LOL!! Narazie sprawa wyglada tak ze bedziemy renegocjowac warunki i rozejrzymy sie za innym lokalem... Ogolnie miejscowka bylaby bezbledna w lecie. Nie byloby zadnego problemu. Z reszta mysle ze po 26 listopada (organizujemy tam mega wielka impreze) bedzie inna gadka. Na ten moment liga z tym BI + rake na lokal raczej odpada... Zobaczymy ile sobie zaspiewa. Niebawem dalsze info.

    A Wam jak sie podobalo? I kto zostawil czarny szalik? :P

    Pozdrawiam!

    Bylo 27 osob. Co i tak z tego co widze bylo dosc niska frekwencja i chyba glowna przyczyna byl dlugi weekend. Nastukalismy BI + RB + AO ponad 60 co dalo 4 miejsca ITM. Gralismy z ante i po wprowadzeniu w ostatniej chwili przed turniejem modyfikacji leveli razem z Agnieszka i Kfiatem wyszlo bardzo przyjemnie bo grajac 30 minutowe 3 levele RB i 25 minutowe levele freezoutowe mielismy miejsce na w miare rozsadna gre a sam turniej nie trwal mega dlugo bo skonczylismy mniej wiecej wpoldo drugiej.

  2. #462
    Nie wiem czemu mi sie zmienila kolejnosc w poscie :P

  3. #463
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Nie no masakra Mario niszczy.Tylko raz nie przyjde i już się dzieją takie rzeczy.Lokalem bym się nie przejmowal bo jak gościu nie grzeje i mówi,że mu się nie opłaca a idzie zima/Marek by tu mógł się wypowiedzieć/ Lokal jest i czeka na to żebyśmy łaskawie zaszczycili tylko CoLO musi się ogarnąć to i twoja liga tam może się odbywać bez żadnych opłat tylko za bar.Devsiu nie pytaj gdzie bo nie powiem ani tu ani na priva!!!!!! LOL

    ..Oj Dominika coś TY narobiła

  4. #464
    A mozesz mi rzucic na priv jakies szczegoly? Bo glupio tak przerywac juz rozpoczeta lige. A Dominikie trzeba troche wybronic :P Nie byla jedyna osoba ktora pompowala all in`ami Maria stack :P Oko Dano Bartek... ja tez ale juz shortem :P

  5. #465
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Easy win... Ireczku nie bylo osoby ktora by podniosla rekawice do walki... Ale latwo bylo...

  6. #466
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    a kto to w ogóle jest Mario??

  7. #467
    +1

    Mario; nie idzie sie do Ciebie dodzwonic wiec prosze zadzwon do mnie. Zalatwiles sprawe ktora sie ciagnie od maja?



    -------
    glor

  8. #468
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Mario jestes kotem.

  9. #469
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    :P gg piękny marianie :P

  10. #470
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    mario fiszka wygrał jak sie non stop na flipy allinował :P - jak to sam mówi ma takie szczęście, że go nawet pies nie kocha