Strona 36 z 55 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 549
  1. #351
    Witam!

    Jestem nowy na forum ale czesc osob powinna bez problemu dopasowac moj nick do osoby z live`ow.

    Mam pytanie co do piatku na pomorzanach. Juz raz tam gralem ale nie wiem czy to nadal aktualne? Cos sie dzieje w ten piatek?

  2. #352
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Ja się nie gniewam i nie masz za co mnie przepraszać , Devs !
    I niech zostanie (700pk) ...............
    pozdrawiam

  3. #353
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ........możesz śmiało atakować Rudy nie zapomnij zabrać ze sobą dziewczyny niech też sobie pogra.

    Marku tel.przesłałem na priva i myślę,że też się pojawisz.
    Zapowiada się niezła frekwencja

  4. #354
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    W związku z tym ,że liga nasza ukochana nie rusza i chyba już nie ruszy mam prośbę do organizatorów turnieju rebuy 30pkt. kochani przygotujcie się na tłumy które będą szturmowały Wasz przybytek!!!

  5. #355
    To wpadne Niestety wyjatkowo bez Marty bo sie bedzie bawic u cioci na imieninach.

  6. #356
    19, tak?

  7. #357
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ......tak 19 prosimy o punktualność ponieważ spóznialscy pocałują klamkę,a to z tej prostej przyczyny,że nie będzie miejsc.
    pozdrawiam LOL !!! zapraszamy też caschowców Ci mogą się spóznic nie pocałują klamki LOL !!!

  8. #358
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    pod ktos ulice tego lokalu na pomorzanach, na forum albo priv ?

  9. #359
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ........możesz śmiało atakować Rudy nie zapomnij zabrać ze sobą dziewczyny niech też sobie pogra.

    Marku tel.przesłałem na priva i myślę,że też się pojawisz.
    Zapowiada się niezła frekwencja
    A ja ? Czy ja Irku też móglbym zabrac ze sobą dziewczynę ??
    Za nr telefonu wielkie dzieki, skorzystam w razie potrzeby. W ogole z tymi telefonami mam kichę , bo częśc zostala w starym telefonie i zbieram się by to skopiowac /m.in. do Morsa i Dina/.
    Apropos w/wym. to nie chcę byc malkontentem.... ale norobiło się tutaj tyle szumu... tyle reklamy .... że nie wiem czy wymienieni są zainteresowani aż takimi tlumami przypadkowych ludków. Wieści dotarły nawet na dalekie Prawobrzeże .
    Pojawiłbym się z wielką przyjemnością ... ale cosik mam pecha z terminami, bo kobita akurat "wyjechana" ... i ze względu na pierwszy akapit pewnie bedę mial inne zajęcie. Morsik mnie chyba usprawiedliwi, bo wie ococho

  10. #360
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .....możesz Marku możesz tylko jak znam życie to twoja dziewczyna by nie chciała.Co do frekwencji to bez przesady ze 20 osób wpadnie tak jak ostatnio trochę podkręcam czyt:staram się,żeby nam ten szczecinski poker całkiem nie zdechł jakby to Dino powiedział: pavulonik,pavulonik LOL!!!